MVP České Budějovice


09.10.2021
Mezinárodní
Robert Kubeš /CZ/
http://www.mvpcb.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Fido Bicskás  (ČLP/FXD/39278)
25.08.2020
Tom Teylor Dzhassta
Red Rose Lifestrong
FOGAS Robert, Ing.
Robert Fogas
výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Bady z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39148)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Pavel Šťovíček
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída pracovní

Nerri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38724)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Irma Kučová
výborný 1, CAC

Nixxi Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38726)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Josef Šíp
výborný 2, R-CAC

třída šampionů

Gabriel z Elgardu  (ČLP/FXD/38674)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Iva Duspivová
výborný 1, CAC, CACIB, BOS

Feny

mezitřída

Bora z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39150)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
POSSELT Jindřich,
Jindřich Posselt
výborná 1, CAC

třída otevřená

Grace z Elgardu  (ČLP/FXD/38678)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Iva Duspivová
výborná 1, CAC, CACIB, BOB

Lifestrong Red Rose  (ČLP/FXD/38719)
18.03.2018
Gold Tooth Valuable Ginger
Zara Klondike
Szlávik János
Robert Fogas
velmi dobrá 2

třída pracovní

Morri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38673)
25.10.2018
Hunting Tiger Strozzavolpe
Corri Orkif Star Fox
Vařechová Leona Rndr.
Zuzana Plzenská
výborná 1, CAC

třída šampionů

Anne z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/38192)
05.04.2017
Gorman Star Franke
Casey z Elgardu
Posselt Jindřich
Jindřich Posselt
výborná 1, CAC, R-CACIB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Brandy Andělské překvapení  (ČLP/FXH/39343)
13.12.2020
Merci od Hrubého lesa
Kopretina od Rytíře Malovce
ANDĚLOVÁ Eva,
Jaroslava Kolářová
velmi dobrý 1

mezitřída

Faust od Jestřábí tvrze  (ČLP/FXH/39034)
31.01.2020
Clif od Jestřábí tvrze
Paja Lemart
ŠLOSAR Jan,
Irena Průšová
výborný 1, CAC

třída otevřená

Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Martina Zbožínková Ježková
výborný 1, CAC, CACIB, BOS

Lombardo z Děkanu  (ČLP/FXH/39007)
25.06.2019
Neklan od Rytíře Malovce
Winters Tail Zetamaz
SLOVÁČEK Radek
Radek Slováček
výborný 2

třída šampionů

Lotos od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37528)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Daniela Martínková
výborný 1, CAC, R-CACIB

Feny

třída mladých

Domněnka od Máničky  (ČLP/FXH/39292)
15.09.2020
Nelson Perfect v. Sachsenland
Nora Val-Rico
ZBOŽÍNKOVÁ JEŽKOVÁ Martina,
Martina Zbožínková Ježková
výborná 1, CAJC, BOJ

Honey od Štěpánského rybníka  (ČLP/FXH/39134)
21.04.2020
Dragon z Úsovska
Aisha od Štěpánského rybníka
KLEINHAMPL Vít, Ing.
Roman Fencka
dobrá

Kira Pink Terror  (ČLP/FXH/39183)
29.05.2020
Fox Billy Lóczy-Bárdi
Giza Budaiov dvor
HOMOLOVÁ Kateřina,
Jiří Líbal
dobrá

Zpět na seznam výstav