Členská základna

V následujícím seznamu jsou členové KCHF ČR s platným členstvím pro rok 2022. V případě, že Vaše jméno nenaleznete, požádejte matrikářku klubu (matrika@foxterrier.cz) o doplnění. Pokud chcete použít rychlé hledání začněte psát hledané jméno do formuláře níže.


Číslo ČlenObec
2236/98 Adamec Jaroslav Středokluky
2/3528/19 Adámek Václav Zábřeh
3528/12 Adámková Jana MgA, Ing. Zábřeh
4347/20 Andělová Eva Odry- Loučky
3321/09 Babuška Ladislav Louny
3407/10 Balcar Emil Starý Jičín - Vlčnov
4327/20 Balej Ladislav Týnec nad Sázavou
3486/11 Barták René Liberec 24 - Pilínkov
4328/20 Bartošová Jarmila Ing Modra
3992/15 Bednář Jaroslav Nové Syrovice
3062/06 Bednařík František Prakšice
4283/18 Bednařík Jiří Lovosice
4367/21 Benešová Monika Rožnov p. Radhoštěm
3493/11 Benešová Věra Trutnov
4399/22 Bernátková Zdeňka Ing. Ludkovice
2729/03 Bibrová Štěpánka MUDr. Zliv
4291/19 Blíhová Hana Praha 10
1729/88 Böhm Martin Ing. Benešov
4312/19 Borkovcová Radomíra Mgr. Tábor
4323/20 Brabcová Ludmila Netvořice
2225/98 Brož Antonín Ing. Borotín
2/3478/13 Brtník Antonín, Ing. Vyškov
4383/22 Brumlová Jitka Měnín
3235/08 Brynda Vladimír Horní Jelení
4356/21 Březina Tomáš Žiželice
4351/21 Caklová Michala Česká Lípa
4012/16 Cedidla Jan Hevlín
4224/18 Cibulka Petr Tursko
3328/09 Cigánek Radoslav Hodějice
4355/21 Čech Ladislav Kařez
4392/22 Čejka Tomáš Zliv
4272/18 Červ Milan Bystřice
4264/17 Čížek Libor Kulířov 11
1977/94 Demel Petr Úsov
3420/10 Denerová Kateřina MVDr. Bravantice
2728/03 Dobruská Jitka Lázně Bohdaneč
1473/83 Drescher Zdeněk Český Dub
3128/07 Duspivová Iva Ing. Sezimovo Ústí 1
3491/11 Dušková Zora Ph.Dr. Praha 4
3231/08 Dvořák František Praha 6, Suchdol
4324/20 Dvořáková Klára Vydří
4288/18 Fajt Václav Plzeň
4327/20 Fiala Petr Pohoří
2879/05 Flener Pavel Bc. Roztoky u Prahy
2026/95 Fliegel Jaroslav Tachov
3084/05 Fliegel Jaroslav Ing. Třeboň
3605/13 Fogas Robert Ing. Praha 9 - Střížkov
4006/16 Formánek Pavel Úpice
1893/92 Försterová Helena Orlová - Lutyně
4263/17 Fouma Josef Moravské Budějovice
3650/14 Franc Luděk Ing. Štramberk
4041/17 Fronek Jaroslav Násedlovice
3541/12 Fryšák Zdeněk MUDr. Bouzov
2305/99 Galasová Ilona Potštát
4227/18 Glogar Jan Starý Jičín
4027/16 Gregorová Jana Ing. Benešov u Prahy
4235/18 Grössinger Martin Wien
4372/21 Halamová Šárka Ing. Bedřichov
4339/20 Hanáček Pavel Nedvědice
4294/19 Hasta Radomír Strážnice
4045/17 Havlíček Petr Hlavňovice
3605/16/2 Hemalová Kateřina Praha 9 - Střížkov
4306/19 Hemalová Zdeňka Mgr. Písek
2904/05 Heřman Václav Láz
4369/21 Hnilica Vojtěch Kyjov-Nětčice
3618/13 Homolová Kateřina Albrechtice nad Vltavou
4391/22 Horáčková Lenka Horní Libchava
4284/18 Horáková Petra Mladá Bolesalv
3996/16 Hořenínová Alena Roudnice nad Labem
4400/22 Houserová Alice Praha 8
1645/86 Hrb Oldřich Miroslav
4410/22 Hrnek Radomír Ing. Hradec-Nová Ves
4409/22 Hrubá Veronika Jindřichův Hradec
4291/18 Hubáček Zdeněk Hostěradice
1900/93 Hübelbauer Ladislav MUDr CsC Třebíč
2264/98 Hutěčka Vladimír Ing. Lukov
1663/87 Hutěčka Vladimír Ing.st. Lukov
4271/17 Huzlík Václav Velké Opatovice
4311/19 Charous Stanislav Ing. Orlovice
2409/00 Chmelař Lubomír Uherské Hradiště
4385/21 Chudíková Marta Ostrava -Poruba
2471/00 Interholz Miroslav Benešov nad Černou
4344/20 Jakubcová Zdeňka Ing. Stará Ves
3179/07 Jakubec Zdeněk Chormice
3653/14 Jamný Petr Strážnice
3593/13 Jankových Petr Květná
4234/18 Januš Pavel Semetín 1661
3352/09 Jašková Miroslava Ing. Český Brod
4221/18 Jedlička Josef Krásno
4267/17 Ježková Martina Myslejovice
3452/11 Jíleček David Benešov
0800/71 Jíleček Karel Benešov
2661/02 Kala Vladimír Vyškov
4316/19 Kaláb Martin MUDr., PH.D Prostějov
4260/17 Kalenda Petr Kolín
2613/02 Kalina Vratislav Týn nad Vltavou
4365/21 Kaňka Vojtěch Herálec
3133/07 Kapoun Josef Losiná
4401/22 Kára Roman Jablonné v Podještědí
2/3418/12 Kirschner Jan RNDr. Lešany
1/3418/10 Kirschnerová Ludmila RNDr. Lešany
2489/01 Kleinhampl Vít Ing. Mýto
3314/09 Klementovič Jiří Jesenice u Rakovníka
2877/05 Kodýmová Helena Wolfheze
3660/15 Kodýtková Jana Náchod- Bražec
1525/84 Köhler Antonín Dolní Bousov
4238/18 Kohutová Hana Brno
4393/22 Kolář David Nítkovice
3496/11 Kolehmainen Tuija Lisvesi
2712/03 Kolovratník Jan Všestary
3324/09 Konvička Václav Lešná
3040/06 Kopecká Lenka Ing. Praha 5
4334/20 Kopecký František Tachov
3292/09 Kos Roman Železný Brod
3291/08 Koubíková Petra Blatná
2905/05 Kovář Richard Strmilov
4395/22 Kozelský Daniel Velká Polom
4053/17 Krajčová Marie Rájec – Jestřebí
1909/93 Králíčková Jitka Netolice
3509/11 Králová Iva Ostrava - Radvanice
3259/08 Kratochvílová Petra Mgr. Jindřichův Hradec
1/3545/12 Krejčí Kamill Ing. Velké Meziříčí
4330/20 Krejsa Pavel Praha 3
2846/04 Kroupa Lukáš Ing. Cehnice
4005/16 Kubrický Svatopluk Kunín
4396/22 Kučerová Nicolle Těrlice
4318/19 Kučová Irma Havířov - Šumbark
4345/20 Kudláček Rostislav Mgr. Morašice u Znojma
4378/21 Kukla Libor Lipovice
4358/21 Kumstová Petra Mgr. Liberec - Radčice
4343/20 Kunešová Marie Klatovy
1974/94 Lacour Michel Chamborand
3405/10 Lamač Zdeněk Chotěvice
1164/77 Lanc Zdeněk JUDr. Vsetín
4319/19 Laštovica Petr Prostějov
2/2500/19 Leškanič Jakub Netolice
0053/53 Letáčková Eva Tábor
4374/21 Ležáková Alena Lhánice
4242/18 Lhota Zdeněk Ing. Libštát
4388/22 Líbal Petr Budyně nad Ohří
3645/14 Lišková Věra Vysoký Újezd
4047/17 Lupčo Dušan Ing. Mgr. Jasenov
4322/20 Macíček Zdeněk Šenov u Nového Jičína
1568/85 Macke Josef Budyně nad Ohří
4366/21 Macková Helena Praha 8
2931/05 Macků Tereza Nová Ves / Lužnicí
4397/22 Macháčková Zeňka Přerov
3671/15 Majerová Barbora Klobuky v Čechách
4338/20 Marek Vít Majdalena
3684/15 Mareš Jiří Dobrná
4030/16 Martínková Daniela Vodňany
2/4030/17 Martínková Jitka Vodňany
2132/96 Martoni Jan Želechovice
4415/22 Maříková Eva Ing. Lom u Mostu
4042/17 Masná Michaela Plzeň – Bolevec
4380/21 Matásek Tomáš Praha 9 - Čakovice
4239/18 Matoušková Marcela Malé Hradisko
3623/13 Matyš Jiří Ústrašice
4407/22 Měchurová Lucie Benešov
3305/09 Meixner Pavel Ing. Štíty
4295/19 Menclová Petra MVDr. Kamenice - Těptín
2961/05 Michálek Petr Příbor
4411/22 Mikulík Tomáš České Budějovice
4313/19 Modr Jan Libhošť
3082/05 Mrštík Vladimír Lázně Bohdaneč
4293/19 Musilová Karolina Lužná
2/4007/15 Navrátilová Zdenka Praha 5 – Smíchov
2525/01 Nedvěd Pavel Žďár nad Sázavou
4331/20 Novák Petr Ledeč nad Sázavou
4389/22 Nováková Barbora Nové Město n/ Metují
1591/85 Nováková Iveta Netolice
3433/10 Novotný Radek MVDr. Hustopeče n/ Bečvou
4405/22 Novotný Stanislav BcA,DiS Strunkovice nad Blanicí
2119/96 Nožka Jan Ing. Velešín
3666/15 Ondráček Jiří Blažovice
4348/20 Osvald Ladislav Toužim
4223/18 Otřísal Radek Velké Němčice
2945/05 Pačes Dalibor Ing. Český Brod
2193/97 Papež Bohuslav Březová
3500/12 Pára Jiří Dlouhá Lhota
3301/09 Pavlíček Viktor Brno
4349/20 Pavliš Luboš Radostín nad Oslavou
4025/16 Pelc Jaroslav Hlivice
4305/19 Pelikán Michal Měšice
3680/15 Peluha Jaroslav Přerov - Henělov
3481/11 Pentrák František Jeseník nad Odrou
2876/04 Peš Václav Ing. Nýřany
1468/83 Peš Václav st. Nýřany
3238/08 Petrů Puhrová Barbora Mgr. Zlín 4
4033/16 Pišvejc Vladimír Ing. Křivoklát
4036/16 Plzenská Zuzana Mgr. Jablonec nad Nisou
4387/21 Podhajská Hana Březová
3279/08 Pokorná Vladimíra Brtnice
3521/12 Pokorný Zdeněk Třebíč
1432/83 Polehňa František Uherský Ostroh
1981/94 Pospíchal Martin Hanušovice
4228/18 Pospíšil Petr Libhošť
3613/13 Posselt Jindřich Krupka
3041/06 Poštulka Roman Bc Šumvald
4340/20 Poupa Libor Nová Telib
4352/21 Průšová Irena Bechyně
2596/02 Ptáček Vladimír Tábor-Měšice
3287/08 Pytlík Martin Luka nad Jihlavou
4373/21 Radilová Hana Ing. Přeštice
4377/21 Rázl Martin Havlíčkův Brod
3026/06 Rejhonová Eliška Hradec Králové
3121/07 Remer Milan Velké Meziříčí
4289/18 Remeš Lubomír Jankovice
3625/13 Retek Toman Tršice
4376/21 Richter Tomáš Hronov
4386/22 Rolinc Milan Opatovice
2504/01 Rousková Lidmila JUDr. Lhota pod Libčany
2500/01 Rozvoralová Simona Netolice
4279/18 Rudecká Eva Šumperk
4292/19 Růžička Filip Jihlava
0196/62 Ryšavý Oldřich Nové Město n/ Metují
4219/18 Řezníček Pavel Tvořihráz
4333/20 Salák Jindřich Blovice
3665/15 Seidlová Ivana, Ing. Chrudim 3
4310/19 Seifert Josef Višňová
4335/20 Sekaninová Libuše Rousínov u Vyškova
4403/22 Severa Jan Ústí nad labem
1296/80 Sezima Karel Roudná
3059/06 Schneeweiss Martin Moravská Třebová
3510/12 Schwarzová Alžběta Hořice na Šumavě
3203/08 Skrčená Lucie Velké Březno
2072/96 Slaninová Romana Mgr. Brandýs nad Labem
2071/96 Slováček Radek Kaplice
2332/99 Smékal Dalibor Uničov
4342/20 Smékalová Dana Šumvald u Uničova
4320/19 Stančíková Soňa Kostelany
4302/19 Staniová Veronika Ostrava-Kunčice
0001/46 Stašek Zdeněk Buchlovice
4408/22 Stašková Sabina Holubice
4317/19 Strnad Petr Milín
4390/22 Strouhal Jiří Nikolčice
2813/04 Svoboda Zdeněk Ing. Blansko
4398/22 Svobodová Ivana Hrušky
4381/21 Sýkora Václav Rožmitál p. Třemšínem
3364/09 Šabatka Jan Miličín
3599/13 Šaldová Daniela Drásov
4406/22 Šatníková Eva Varnsdorf
4371/21 Šaur Zdeněk Netuky
3548/12 Šemro Michal České Budějovice
3295/09 Šemrová Aneta Ing. České Budějovice
4412/22 Šimková Gabriela Velká Kraš
4332/20 Šíp Josef Liberec 25
4357/21 Šišková Miloslava Ing Nevojice
4346/20 Škaryd David Úsobí
3435/10 Šlosar Jan Libáň
3469/11 Šnajdr Luděk Kralice na Hané
3470/11 Šnajdr Václav Držovice
4382/21 Šrůtková Kamila Rohatec
4240/18 Štencel Přemysl Branka u Opavy
2502/01 Šťovíček Pavel Stará Boleslav
3325/09 Švanda Pavel Velká Bíteš
4276/18 Švecová Martina Sudoměřice u Tábora
4375/21 Švecová Michaela Třísov
1145/76 Švéda František Zábřeh
4225/18 Tašek Bohumil Dolní Lutyně
3011/06 Terschová Vilma Brno 42
2038/95 Trnka Pavel Dolní Bukovsko
2/2038/18 Trnka Pavel ml. Dolní Bukovsko
2715/03 Ungr Ladislav Holasice - Rajhrad
3209/08 Urbánková Blanka Velká Bíteš
4278/18 Václavová Lenka Mgr. Tlučná
4404/22 Válek Radovan MUDr. Bučovice
4379/21 Valenta Bronislav Bartošovice
4414/22 Valenta Jaroslav Chrudim
3226/08 Valenta Tomáš Líšná
1751/89 Valenta Zdeněk Vlkoš
3068/06 Valíčková Kristýna MVDr. Odry 4
4394/22 Váňa Hynek Háj ve Slezsku
3651/14 Vaněk Jan Ing. Řevnice
3188/07 Vařechová Leona RNDr. Pardubice
2427/00 Vaškuj Karel Lichnov
4384/21 Vavřičková Petra Ledeč n/ Sázavou
3451/11 Vejnarová Denisa MVDr. Luka nad Jihlavou
4413/22 Velková Markéta Čejetice
1774/89 Veselý Lumír Brno
3546/12 Veselý Petr Bílovice nad Svitavou
3294/08 Veselý Viktor Kamenné Žehrovice
2924/05 Vilímek Pavel Kostelec nad Orlicí
3681/15 Vojta Milan, Ing. Plánice
2571/01 Vondráček Vladimír Žďár nad Sázavou
2622/02 Vozný František Lázně Toušeň
4402/22 Vrátil Jaroslav Lysá nad labem
4016/16 Vrkoslavová Jana Čáslav
3441/10 Zahálková Pavlína Vápno u Přelouče
3308/08 Zámečník Michal Strání-Květná
1441/83 Zdařil Lubomír MUDr. Římov
4300/19 Zelina Zbyněk Libhošť
4362/21 Zemánek Pavel Velké Opatovice
2774/03 Zenger Lea Rantasalmi
4368/21 Zezula František Petrov
4337/20 Žák Zbyněk Hradec Králové 12
3554/12 Žallmannová Eva Ing. Kostelany
3222/08 Žídek Radim Hrabyně
3617/13 Živělová Žaneta Uherský Ostroh

Celkem všech členů: 299