DUO CACIB Brno


06.02.2022
Mezinárodní
Zbyněk Kubík /CZ/
https://www.duocacib.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída šampionů

JACK DANIELS v.d. Bismarckquelle  (DFZB - Nr.:194306)
25.11.2019
Yunus v.d. Bismarckquelle
Oupla Boum du Haillet des Corneiredes
Möhrke Carola
Mitnyan Gabor
výboorný 1, CAC, CACIB, BOB


Nerri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38724)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Kučová Irma
výborný 2, R-CAC, R-CACIB

Feny

mezitřída

Zoe Star Franke  (ČLP/FXD/39247)
01.07.2020
Ozzy Star Franke
Gajana Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborná 1, CAC, CACIB, BOS

třída otevřená

Dalma od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/38939)
03.09.2019
Tom Teylor Dzhassta
Opuncie od Rytíře Malovce
NOVÁKOVÁ Iveta
Podhajská Hana
výborná 1, CAC, R-CACIB

třída pracovní

Debra Adia Avi  (ČLP/FXD/39262)
01.09.2020
Buccaner Viva Quality
Coletta Adia Avi
KRÁLOVÁ Iva,
Králová Iva
výborná 1, CAC

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Agria Dorothy  (MET Sf.563/21)
26.12.2020
Sunrise Blaze of Glamosgans
Queen of Mine Agria
Andras Korosz
Mitnyan Gabor
výborný 1, CAJC, BOS

mezitřída

Ramazotti v. Sachsenland  (VDH DFZB 20 1027)
15.02.2020
PARKER V. SACHSENLAND
MAID OF MAGIC V. SACHSEN
ERLER EVELYN
ROSCH FRANK & EVELYN
výborný 1, CAC, R-CACIB

Agria Xman  (ÖHZB FTG 14810/A)
06.10.2020
Agria Zip Code
Adora vom Wildpark
Andras Korosz
Dworecka-Ijkema Aneta
velmi dobrý 2

třída otevřená

Egon od Jestřábí tvrze  (ČLP/FXH/38640)
21.09.2018
Clif od Jestřábí tvrze
Idarat Lemart
Šlosar Jan
Šlosar Jan
velmi dobrý 1

třída šampionů

Achael od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38695)
06.11.2018
Nepomuk od Rytíře Malovce
Indiana od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC, CACIB

Feny

třída mladých

Hvězda od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/39412)
14.02.2021
Velvet od Rytíře Malovce
Réva od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborná 1, CAJC, BOJ, BOB


Sadie Adler Ghastly's  (ČLP/FXH/39504)
18.11.2020
Everlong .
Panya Lemart
Hansson Lena,
Šlosar Jan
výborná 2

mezitřída

Ta-leny od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39122)
14.04.2020
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
POSPÍCHAL Martin,
Šišková Miloslava
výborná 1, CAC, R-CACIB

třída otevřená

Pepper Pearl v. Sachsen  (VDH DFZB 19 1019)
05.01.2019
JUNGLE FIGHTER V. SACHSEN
ANNE V. HAMMATAL
ROSCH FRANK
ROSCH FRANK & EVELYN
výborná 1, CAC

Amálka od Topolky z Měcholup  (ČLP/FXH/38837)
04.06.2019
Total Recall Agria
Bellinda od Štěpánovského potoka
Blíhová Hana
Blíhová Hana
výborná 2, R-CAC

třída pracovní

Elita od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/39024)
18.12.2019
Goodewind von Ernstthal
Réva od Rytíře Malovce
NOVÁKOVÁ Iveta
Nováková Iveta
výborná 1, CAC, CACIB

Zpět na seznam výstav