Mezinárodní výstava psů Klatovy
16.09.2023
Mezinárodní
Olga Dolejšová
http://www.vystavaklatovy.info
Výsledky foxteriér drsnosrstý
Psi
třída mladých
Dar z Vrchoslavských vrchů (ČLP/FXD/40009)
22.11.2022
Buccaner Viva Quality
Anne z Vrchoslavských vrchů
POSSELT Jindřich,
Michal Velkoborský
výborný 1, CAJC, CACIB-J, BOJBuccaner Viva Quality
Anne z Vrchoslavských vrchů
POSSELT Jindřich,
Michal Velkoborský
třída otevřená
Cid z Vrchoslavských vrchů (ČLP/FXD/39701)
16.11.2021
Rocket Blackdale
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Posselt Jindřich
výborný 1, CAC, CACIB, BOSRocket Blackdale
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Posselt Jindřich
třída šampionů
Chero z Elgardu (ČLP/FXD/39544)
25.05.2021
Gabriel z Elgardu
Keiss Star Franke
DUSPIVOVÁ Iva, Ing.
Radilová Hana
výborný 1, CAC, R-CACIBGabriel z Elgardu
Keiss Star Franke
DUSPIVOVÁ Iva, Ing.
Radilová Hana
Feny
třída otevřená
Lifestrong Red Rose (ČLP/FXD/38719)
18.03.2018
Gold Tooth Valuable Ginger
Zara Klondike
Szlávik János
Robert Fogas
výborná 1, CAC, CACIB, BOBGold Tooth Valuable Ginger
Zara Klondike
Szlávik János
Robert Fogas
třída pracovní
Isha z Elgardu (ČLP/FXD/39551)
26.05.2021
Darsy z Elgardu
Grace z Elgardu
DUSPIVOVÁ Iva, Ing.
Pavel a Veronika Hrubí
velmi dobrá 1Darsy z Elgardu
Grace z Elgardu
DUSPIVOVÁ Iva, Ing.
Pavel a Veronika Hrubí
třída šampionů
ANGEL VOM ECKSTEIN (DFV/144149)
11.06.2014
Hugo v. d. schönen Bergen
Nele v. d. Färberfelsen
Thomas and Silvia Damm
Thomas and Silvia Damm
výborná 1, CAC, CACIBHugo v. d. schönen Bergen
Nele v. d. Färberfelsen
Thomas and Silvia Damm
Thomas and Silvia Damm
Výsledky foxteriér hladkosrstý
Psi
třída mladých
Ares z Boreckého vrchu (ČLP/FXH/39893)
05.05.2022
Kat Val-Rico
Kiri z Nebeského království
ČECH Ladislav,
Václav Černý
výborný 1Kat Val-Rico
Kiri z Nebeského království
ČECH Ladislav,
Václav Černý
mezitřída
Fann od Máničky (ČLP/FXH/39762)
04.03.2022
Wasabi Lifestrong
Anča od Máničky
Ježková Martina,
Švéda František
výborný 1, CAC, CACIB, BOBWasabi Lifestrong
Anča od Máničky
Ježková Martina,
Švéda František
třída pracovní
Dux Kudlová dolina (ČLP/FXH/39811)
08.02.2022
Elch Xiamant
Conny Xiamant
LUPČO Dušan, Ing., Mgr.
Michal Slivoň
velmi dobrý 1Elch Xiamant
Conny Xiamant
LUPČO Dušan, Ing., Mgr.
Michal Slivoň
Feny
mezitřída
Elza Vives Bohemia (ČLP/FXH/39840)
17.04.2022
Athos Avolita Venor
Whisky od Hombreho
VESELÝ Viktor,
VESELÝ Viktor
výborná 1, CAC, CACIB, BOSAthos Avolita Venor
Whisky od Hombreho
VESELÝ Viktor,
VESELÝ Viktor
třída otevřená
Dakota Tulsamore (ČLP/FXH/39793)
22.02.2022
Lombardo z Děkanu
Savana od Rytíře Malovce
MARTÍNKOVÁ Jitka,
MARTÍNKOVÁ Jitka
velmi dobrá 1Lombardo z Děkanu
Savana od Rytíře Malovce
MARTÍNKOVÁ Jitka,
MARTÍNKOVÁ Jitka
třída pracovní
Hestinka ze Střížovských luk (ČLP/FXH/39824)
11.04.2022
Carron Lovcův šperk
Debora ze Střížovských luk
VEJNAROVÁ Denisa, MVDr.
Irena Průšová
výborná 1, CAC, R-CACIBCarron Lovcův šperk
Debora ze Střížovských luk
VEJNAROVÁ Denisa, MVDr.
Irena Průšová
Zpět na seznam výstav