Národní výstava Ostrava


09.04.2022
Národní
Petra Márová /CZ/
https://nvostrava9.webnode.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída vítězů

Unity Star Franke  (ČLP/FXD/38929)
18.07.2019
Chuck Star Franke
Tanny Abdank (FCI)
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS

Feny

třída mladých

Meda z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/39533)
04.05.2021
Moon River van Foliny Home
Irélia z Benkovského kopce
Smékal Dalibor
Poštulka Roman
výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Zoe Star Franke  (ČLP/FXD/39247)
01.07.2020
Ozzy Star Franke
Gajana Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG - 2. místo

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Deryk Adia Avi  (ČLP/FXH/39494)
12.04.2021
Agria Total Recall
Asie Super Pride
Králová Iva
Chudíková Marta
velmi dobrý 1

mezitřída

Graf Grau v.d. schönen Bergen  (ČLP/FXH/39381)
10.07.2020
Fast Forward vom Ernstthal
Adria v.d. schönen Bergen
SCHÖNEBERG Friedrich-Wilhelm & Telemach,
Pospíchal Martin
výborný 1, CAC

třída otevřená

Sammy od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39115)
09.04.2020
Marlon od Hrubého lesa
Ambra von den Schönen Bergen
POSPÍCHAL Martin,
Pospíchal Martin
velmi dobrý 1

Alvin od Máničky  (ČLP/FXH/38386)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Váňová Kateřina
velmi dobrý 2

třída vítězů

Achael od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38695)
06.11.2018
Nepomuk od Rytíře Malovce
Indiana od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Zbožínková Ježková Martina
výborný 2, R-CAC

Feny

třída mladých

Antoanette Žanetino srdce  (ČLP/FXH/39582)
12.06.2021
Amon Super Pride
Well Choosen Agria
Živělová Žaneta
výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

Yasmin v. Sachsen  (ČLP/FXH/39700)
02.07.2021
Ramazotti v. Sachsenland
Only You v. Sachsenland
Zbožínková Ježková Martina
velmi dobrá 2

třída otevřená

Ta-fantastika od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39120)
14.04.2020
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
POSPÍCHAL Martin,
Pospíchal Martin
výborná 1, CAC, Národní vítěz

třída vítězů

Elita od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/39024)
18.12.2019
Goodewind von Ernstthal
Réva od Rytíře Malovce
NOVÁKOVÁ Iveta
Nováková Iveta
výborná 1, CAC

Zpět na seznam výstav