Mezinárodní výstava psů Brno / International dog show


07.02.2016
Mezinárodní
Siewert Falk-Rüdiger (D)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Cody Körnic  (ČLP/FXD/36535)
15.06.2012
Ir z Viselců
Kirby z Benkovského kopce
Jakubec Zden?k
Jakubec Zden?k
výborný, CAC, RCACIB

třída pracovní

Ibm-junior du Haillet des Corneiredes  (LOF 67101/6399)
15.03.2013
Man in Black of Fair Play
Baronne du Hailet des Corneiredes
Delay Maryse-Magali
Goetzmann Monique
výborný, CAC,CACIB,BOS


Feny

třída mladých

Gajana Star Franke  (ČLP/FXD/37636)
07.04.2015
Sporting Chance
Xuxu
Poleh?a František
Poleh?a František
výborný, CAJC, BOJ


Mantra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/37665)
05.05.2015
Moon River
Undra
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 2


mezitřída

Blackdale Bouquet  (ČLP/FXD/37781)
12.03.2014
The Diamond Blackdale
Boutique Blackdale
Polehňa František
Polehňa František
výborný, CAC, CACIB, BOB


třída otevřená

Cita Körnic  (ČLP/FXD/36538)
15.06.2012
Ir
Kirby
Jakubec Zdeněk
Jakubec Zdeněk
VD1

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Lenox od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37526)
23.01.2015
Emperor
Bílá noc
Nováková Iveta
Králíčková Jitka
výborný, CAJC, BOJ, BOB

mezitřída

Domino Dancer Bicskás  (ČLP/FXH/37240)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Fogas Robert
Fogas Robert
výborný, CAC

třída otevřená

Bravo Boy for Hilroy Dariant  (RKF 3602772)
13.04.2013
Emperor Belfox
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonina
Turova Marina, Ionova Vera
výborný, CAC, CACIB

třída pracovní

Cerbis ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37274)
25.04.2014
Twain od Hrubého lesa
Ypsa ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný, CAC, RCACIB

třída šampionů

Gamin od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37061)
11.09.2013
Igor Belfox
Opera od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný, CAC

Feny

třída mladých

Indiana od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37451)
22.09.2014
Igor
Tysona
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný, CAJC

mezitřída

Bellinda od Št?pánovského potoka  (?LP/FXH/37316)
07.06.2014
Bor z Úsovska
Opaloma z Rozkvetlé doliny
Bárta Lukáš
Blíhová Hana
VD2


Claudie Super Pride  (ČLP/FXH/37347)
21.06.2014
Stay Cool Agria
Ria Super Pride
Chmela? Lubomír
Chmela? Lubomír
VD1

třída otevřená

Ebilka ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37373)
28.07.2014
Wild Hog Vielfrass
Venula ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný 2,RCAC

Agria Well Choosen  (ČLP/FXH/37748)
03.01.2014
Tom Hanks Agria
Olivia Agria
Korózs András
Chmelař Lubomír
výborný, CAC,CACIB,BOS

třída pracovní

Gabra od Hrubého lesa  (PKR III-70932)
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Pirus Magdalena
výborný, CAC

třída šampionů

Absolut Victora Hilroy  (RKF 2681740)
24.12.2009
Fools Garden Agria
Hilma v.d. Bismarckquelle
Ionova Vera
Turova Marina, Ionova Vera
výborný, CAC, RCACIB

Zpět na seznam výstav