Národní výstava Litoměřice / National dog show Litoměřice


21.05.2011
Národní
F. Polehňa (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída veteránů

Gold Star Franke  (ČLP/FXD/30008)
21.04.2000
Super Pride Blackdale
Mirian Franke
JUDr. L. Rousková
výborný 1, Nejlepší veterán
Oko tmavé, skus nùžkový, pes předvedený na svùj věk ve výborné koncidi, výborná hlava, krk i hřbet, dobré úhlení a pohyb úměrný veku

Feny

třída štěňat

Blondie Asmer  (ČLP/FXD/35873)
13.12.2010
Gold Star Franke
Charlet Star Franke
Bandriová Kateřina
velmi nadějný 1
Oko tmavé, skus nùžkový, mladá nehotová fena, úměrné hlavy,dobrého ucha, dobrý krk ahřbet, dobrý prut, dobré úhlení, užší chod vzadu, užší spodní čelist

třída otevřená

Wanta z Lipavy  (ČLP/FXD/34976)
26.02.2009
Omar z Kuliaru
Nella z Lipavy
O. Vrcha
výborný, CAC, Národní vítěz, BOB
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá velikost, výborná hlava i ucho, dobrý krk i hřbet, prut by měl být výše nasazen, strmější přední fronta, užší chod vazdu, dobrá srst, fena by měla mít více substance

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

mezitřída

Andy Vicus Pragensis  (ČLP/FXH/35287)
05.09.2009
Orest Tuskulum
Gavota od Rytíře Malovce
D. Fialová
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá hlava, krk i hřbet, korektní prut, dobré úhlení obou párù končetin, užší chod vzadu


Feny

třída dorostu

Celestýnka Podještědská smečka  (ČLP/FXH/35854)
20.10.2010
Uragan v.d. Bismarckquelle
Ellen z Ráje Sidy
Kroupová Zlata
velmi nadějný 1
Oko tmavé, skus nùžkový, mladá,l vyšší fena, výborné hlavy i ucha, výborný krk i hřbet, dobrý prut, dostatečné úhlení, úzký chod vzadu


třída mladých

Babetka od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/35607)
25.05.2010
Quick Super Pride
Alaska od Rytíře Malovce
P. Bohunová
výborný 1, CAJC
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá velikost, dobrá hlava i ucho, krk by mohl být výše nasazen, dobré úhlení, úzký chod vzadu


Kalamajka od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/35450)
26.02.2010
Denny od Královny Johanky
Countess od Rytíře Malovce
Kuklíková Romana
výborný 2
Oko tmavé, skus nùžkový, vyšší fena, pěkné hlavy i ucha, výborný krk, mírně delší hřbet, dobrý prut s pevnějším postavením předních končetin, úzký hcod vzadu, vázanější pohyb


třída otevřená

Borůvka Zabiják  (ČLP/FXH/35344)
26.10.2009
Enrico od Hrubého lesa
Briska ze Šilfova dolu
Jelínková Karolína
výborný 1, CAC
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá hlava i ucho, dobrá velikost, krk by mohl být lépe vsazen, dobrý hřbet i prut, dobré úhlení i pohyb


Celebra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/34903)
07.12.2008
Waterfall
Oddeta
J. Ježková
výborný 3
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá velikost, pěkná hlava i ucho, výborná krční linie, měkký, pronesený hřbet, mírně přestavěná záï, dobře nasazený prut, dobré úhlení, sbíhavý chod zadních končetin


Rarite od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33958)
18.05.2007
Alf
Karamela
Olivová Lucie
výborný 2
Oko tmavé, skus nùžkový, dobrá velikost, výborná hlava i ucho, dobrý krk, mírně delší hřbet, prut by mohl být výše nasazen, dostatečné úhlení, úzký chod zadních končetin


Zpět na seznam výstav