Dnešní datum: 24. 08. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Světová výstava psů Pařiž/ World Dog Show Paris    08.07.2011

rozhodčí: Connie H. Clark + Antonie Calais-Adrianssen (tř.štěňat a veteránů)

 
 
         
              
         výsledky FXD + foto: Ing. Iva Duspivová
         výsledky FXH: Ing. Vladimír Hut??ka
         
         
     
         

 
 
         
              
         
         
         
         
     
         

 
 
         
              
         
         
         
         
     
         

 
 
         
              
         
         
         
         
     
         

 
 
         
              
         
         
         
         
     
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída štěňat
         Mikolett Gendalf Grey
         16.12.2010     
         Rus Kin Fox Garfild
         Hagri Hanter Tsaritsa Mikolett
         ch: Yaroslav Kolesnikov
         maj: Yaroslav Kolesnikov
     
         VN, Nejlepší štěně

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída štěňat
         
              
         
         
         
         
     soutěž o "nejlepšího mladého psa výstavy"
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Skrim Drim Sher Shen
         20.3.2010     
         Skrim Drim Ivanushka International
         Skrim Drim Yahontovaya Businka
         ch: S.Baranova
         maj: Olga Ladyshkina
     
         V1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Wireproof Sweet Odyssey
         9.2.2010     
         Wireproof Magic Carpet Ride
         Waggery’s Charming Girl
         ch: H.J.Zuthem
         maj. H.J.Zuthem
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Kanapali Bay Black Rock
         30.8.2010     
         Cacopoulos Gandalf el Blanco
         Fyrewyre Footloose
         ch: Sergio Manjarrez Rodriguez
         maj: Sergio Manjarrez Rodriguez
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Fou-de-Footing du Haillet des Corneiredes
         12.6.2010     
         Cacopoulos Giacomo
         Anita du Haillet des Corneiredes
         ch: Maryse et Magali Delaye
         maj: Maryse et Magali Delaye
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Granit v.d.Schönen Bergen
         1.6.2010     
         Diamant v.d.Schönen Bergen
         Nethertonion Celebration
         ch: F.W.Schönenberg
         maj: R.Bouma + T.Steinbach + F.W.Schönenberg
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Spark Kevin Magnus
         21.5.2010     
         Travella Star Lord
         Travella Special Intent
         ch: R.A.Carrera
         maj: R.A.Carrera
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Danfox Tornado
         4.9.2010     
         Fairwyre Ringmaster at Cassarnon
         Danfox Frida
         ch. Nielsen
         maj: Nielsen
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         ZZ Top of Assuming Arabesque
         12.2.2010     
         Cassarnon Maximus
         Asuming Arabesque
         ch: Bakajic-Cesljarov
         maj: Pedro Vasco Augusto Peres Frango
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Fleuron de la Barriere Rouge
         6.6.2010     
         Darius D‘Hondrecoutre
         Coco Chanel de la Barriere Rouge
         ch: Yves le Morvan
         maj: Jean-Pierre Peuvion
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Kreit Kross Art Ist
         .24.2.2010     
         Ash Grove Honeycutt
         Kreit Kross Varietta
         ch: Korotetskova
         maj: Oksana Gorodishem
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Ronaldo de la Rosa
         1.9.2009     
         Crispy Checkpoint
         Josie de la Rosa
         ch: Manuela Weiss
         maj: Manuela Weiss
     
         V1, RCACS

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Burrencroft Top Man
         4.12.2009     
         Burrencroft Wich Craft
         Burrencroft Coronet
         ch: M.Thompson
         maj: Světlana Ukraintseva
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Fox Major Ars
         10.8.2009     
         Skerli Sunrise
         Arletta Dark-Lady
         ch: E.Churikova
         maj:M.Nikitina
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Just Jim van Foliny Home
         22.2.2010     
         Hanibal van Foliny Home
         Galaxy van Foliny Home
         ch: Rony Demunter + Dieny Uiterwijk
         maj: Kelsy Criel
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Emir
         22.7.2009     
         Brandy du Domaine de la Traie
         Belle du Domaine de la Traie
         ch: Jean-Michel Doucet
         maj: Christophe Chevalier
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Zenith of Assuming Arabesque
         12.2.2010     
         Cassarnon Maximus
         Asuming Arabesque
         ch: Bakajic-Cesljarov
         maj: Stevan Anselmo
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Legand of Crudy Breezewood
         24.11.2008     
         Santerich Katrich Tango at Astoria Bay
         Legend of Crudy Hot of Pepper
         ch: Patrizia Borroni
         maj: Patrizia Borroni
     
         V1, CACS, Res.CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Cacopoulos Skywalker
         25.5.2009     
         Nisto von der Bismarckquelle
         Cacopoulos Luna Rossa)
         ch: Julio Garcia
         maj: Georgina Llorens Rodriguez
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Slicey Heart of Mine
         10.7.2009     
         Strazzavolpe Goldeagle
         Slicey Venetian Vezzoza
         ch: Denis Lorrain
         maj: Vincent Loubert
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Cacopoulos El Gargole
         20.10.2007     
         Cacopoulos Gandalf El Blanco
         Cacopoulos Rayo Mc-Queen
         ch: Cacopoulos
         maj: Eulalia Escrich Pablo
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Chelines The-Swan
         24.6.2004     
         Warnell’s Mister Trebus
         Chelines Eternity
         ch: Alberto Velasco
         maj: Hugo Quevedo
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Cacopoulos Most Wanted
         17.11.2007     
         Travella Strike Accord
         Cacopoulos Apaloosa
         ch: Julio Eduardo Garcia Ibanez
         maj: Julio Eduardo Garcia Ibanez
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Fairplay van Foliny Home
         7.11.2006     
         Fairwyre Adventurer at Alkinra
         Covergirl van Foliny Home
         ch: Rony de Munter + Dieny Uiterwijk
         maj: Van Weersh-Hunt
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Foxtan’s Who’s Da Man
         8.1.2007     
         Wait and See at Ashgrove
         Foxtan’s String of Pearl
         ch: Z.Sabo
         maj: Monique Grandry
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Temporada de Patos de Chapeau
         15.6.2009     
         Prolegomeno de Chapeau
         Rosca Chape de Chapeau
         ch: Pedro Quesada Diaz
         maj: Pedro Quesada
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Travella Firecracker
         19.9.2009     
         Travella Stage Star
         Travella Scarlet Rose
         ch: Browne-Cole
         maj: Nicoletta Sisto
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Eole du Viking Lespres
              
         Goldfinger van Foliny Home
         Venus du Viking Lespres
         ch: Paul Voisin
         maj: Paul Voisin
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Skrim Drim Ivanushka International,
              
         Goldfighters Gregory
         Skrim Drim Vaksa Kljaksa
         ch: Světlana Baranova + Levina
         maj: Světlana Baranova
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Komet v.d.Schönen Bergen
         28.10.2007     
         Takko v.d.Schönen Bergen
         Faye v.d.Bismarckquelle
         ch: Schöneberg
         maj: Germaine Habeth
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Skerli Figaro
         22.11.2008     
         Burrencroft Skipper
         Skerli Romashka
         ch: Ukraintseva
         maj: Tanya Koval
     
         V1

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Cassius du Mont de Saint Vorles
         22.6.2007     
         Gonzo v.Hollenberg
         Vodka du Clos des Amoureux
         ch: Serge Savoi
         maj: Florence Labelle-Paris
     
         VD2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Crispy Legacy
         11.6.2007     
         Fairwyre Adventurer at Alkinra
         Crispy Eyecatcher
         ch: Agneta Astrom
         maj: Agneta Astrom
     
         V1, CACIB, Světový vítěz

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Travella Special Feature
         17.10.2007     
         Travella Spot On
         Travella Solar
         ch: Browne-Cole
         maj: Ivan Calleja
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Travella Stage Star
         14.1.2008     
         Travella Special Edition
         Travella Stage Struck
         ch: Browne-Cole
         maj: Victor Jr. Malzoni
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Legend of Crudy Zapphire
         30.3.2009     
         Cassarnon Maximus
         Legend of Crudy Light&Shadow
         ch: Peruggini
         maj: Véronique Gehan
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Number One Special
         30.4.2007     
         Strozzavolpe Goldeagle
         Strozzavolpe Bailamorena
         ch: Davide Valli
         maj: Davide Valli
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Ash Grove Biancospino
         3.11.2007     
         Crispy Wild Card
         Debbye Starlet at Ash Grove
         ch: Luisa Romanini
         maj: Christova + L.Romanini
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Koroh Qvality Nik Nikolas
         30.12.2008     
         Travella Sporting Chance
         Koroh Qvality Evolution
         ch: M.Koroh
         maj: I.Gavva
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Foxtans?s Macho Boy
         29.12.2006     
         Foxtan?s Simply Magic
         Ash Grove Livewire)
         ch: Zoltan Sabo
         maj: Chiara Piccionetti
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Steele Dusty Knight
         31.3.2005     
         Steeles Bet Your Lucky Star
         Random Reciprocate
         ch: Steele Torie
         maj: Francesca Cassin
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Travella Silver Dollar
         4.5.2008     
         Travella Special Edition
         Travella Sky Quest)
         ch: Browne-Cole
         maj: Liisa Honkanen
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Yoopi v.d. Bismarckquelle
         7.4.2007     
         Shadow v.d.Bismarckquelle
         Veona v.d.Bismarckquelle
         ch: Axel Möhrke
         maj: Henk van Weersch
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Goldfighters Gregory
         4.8.2003     
         Fairwyre Commander at Grambrea
         Starring Ava
         ch: Gudrun During
         maj: Světlana Levina
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Hanko v.d.Schönen Bergen
         18.9.2007     
         Sonora Super Trooper
         Nethertonion Celebration
         ch: F.W. Schöneberg
         maj: F.W.Schöneberg
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Danfox Casanova
         7.9.2005     
         Kevin v.d.Schönen Bergen
         Scanwyre Piccaboo
         ch: H.Nielsen
         maj: Susanne Roddik
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Rus Kin Fox Garfild
         14.10.2005     
         Wolfheart Blazer
         Rus Kin Fox Cherry)
         ch: Ivanischeva
          maj: Yaroslav Kolesnikov
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         
     CACIB a R.CACIB
         

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída štěňat
         Fanchon de Cresecques
         8.12.2010     
         Travella Star Lord
         Travella Star Quality
         ch: Michel Cadez
         maj: Michel Cadez
     
         VN, Nej.štěně

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída štěňat
         Su-Darsh Almaznaya Kroshka
         13.10.2010     
         Starring Grant
         Su-Darsh Mersedes Smelaya Ocharovashka
         ch: V.Shtefan
         maj: Ivan Sozonov
     
         VN

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída štěňat
         Floye D’Hondrecoutre
         15.10.2010     
         Strap D’Hondrecoutre
         Venus D’Hondrecoutre
         ch: Michel Adriansen + Antoine Calais
         maj: Philippe Gasqueres
     
         VN

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída štěňat
         Forget-Me-Not de la Barriere Fouge
         11.11.2010     
         Foxtans’s Who’s Daman
         Amanda de la Barriere Rouge
         ch: Yves le Morvan
         maj: Jean-Paul a Stéphanie Guillou
     
         VN

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Be’s Quiero Ser
         11.4.2010     
         Sanfelipe Sunny Bay With Malrich
         Be’s Emelie
         ch: Beate Duesmann
         maj: Beate Duesmann
     
         V1, Světový vítěz mladých, Nejlepší mladý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Kapalua Maui’s Bay
         30.8.2010     
         Cacopoulos Gandalf El Bianco
         Fyrewyrefootlose
         ch: Sergio M. Rodriguez
         maj: Fabio Loccia
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Blackdale Request of Jomoaka
         27.5.2010     
         Blackdale King O’Diamonds
         Blackdale Summer Dancer
         ch: O’Donoghue
         maj: A.+J.Moakes
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Fyrewyre Brown Sugar
         20.5.2010     
         Fyrewyre Fast and Furious
         Fyrewyre Forget Me Not
         ch: Alton Pertuit + Betty Seaton
         maj: Véronique Gehan
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Honey z Kuliaru
         16.5.2010     
         Strozzavolpe Designed For Agria
         Uma z Kuliaru
         ch: Jaroslav Kubala
          maj: Jaroslav Kubala
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Mishka Gammy Amore Mio
         7.3.2010     
         Strozzavolpe Blackgolo
         Stunning Luxe Grand Mishka Gammi
         ch: Staffeva + Kuzmina
         maj: Skarlygina
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Fair Lady de la Barriere Rouge
         6.6.2010     
         Darius D’Hondrecoutre
         Coco Chanel de la Barriere Rouge
         ch: Yves Morvan
         maj: Yves Morvan
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Fox-Mode-In-France du Haillet des Corneiredes
         12.6.2010     
         Cacopoulos Giacomo
         Anita du Haillet des Corneiredes
         ch: Maryse a Magali Delaye
         maj: Maryse a Magali Delaye
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Fiesta-du-Midi du Haillet des Corneiredes
         2.7.2010     
         Cacopoulos Giacomo
         Vegas-Top du Haillet des Corneiredes
         ch: Maryse a Magali Delaye
         maj: Maryse a Magali Delaye
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Flamme des Mazures de Saint Remy
         22.1.2010     
         Colbert des Mazures de Saint Remy
         Best des Mazures de Saint Remy
         ch. Jean-Marc Morchoisne
         maj: Jean-Marc Morchoisne
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Danfox Saphire
         . 27.5.2010     
         Fairwyre Ringmaster at Cassarnon
         Danfox Jolene
         ch: Nielsen
          maj: Helge G. + Marianne Nielsen
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Dodo v.d.Bismarckquelle
         23.1.2010     
         Yoopi v.d.Bismarckquelle
         Verity v.d.Bismarckquelle
         ch. Axel Möhrke
         maj: Axel Möhrke
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Full Monty de la Vallee Vertoise
         12.8.2010     
         Rebel du Clos des Amoureux
         Demi-Lune du Clos des Amoureux
         ch: Christine Baudelle
         maj: Christine Baudelle
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Zara of Assuming Arabesque
         12.2.2010     
         Cassarnon Maximus
         Asuming Arabesque
         ch: Bakajic-Cesljarov
         maj: Stevan Anselmo
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Chelines Gratification
         10.3.2010     
         Chelines Pimentation
         Chelines as Ever
         ch: Alberto Velasco Sanchez
          maj: Eulalia Escrich Pablo
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Edelweiss D’Hondrecoutre
         20.7.2009     
         Strap D’Hondrecoutre
         Venus D’Hondrecoutre
         ch: Veronique Adriansen + Antoine Calais
         maj: Jacky Marc
     
         V1, RCACS

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Fox Future Lovely Jul
         23.10.2009     
         Goldfighters Gregory
         Ah Kakaya Devochka
         ch: Olga Schedrina
         maj: Světlana Levina
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Skerli Beauharnais
         27.11.2009     
         Agria Tom Cruise
         Skerli Elizaveta Vtoraya
         ch. S.Ukraintseva
         maj: Tanya Koval
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Ellka de la Barriere Rouge
         10.9.2009     
         Elliot van Foliny Home
         Unika de la Barriere Rouge
         ch: Yves le Morvan
         maj: Yves le Morvan
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Electric Girl du Clos des Amoureux
         12.12.2009     
         Rebel du Clos des Amoureux
         V‘Holeshot du Clos des Amoureux)
         ch: Bernard et Marie-Claude Lamoureux
         maj: Bernard et Marie-Claude Lamoureux
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Skrim Drim Hard Target
         26.11.2009     
         Goldfighters Gregory
         Skrim Drim Vaksa Kljaksa
         ch: Svetlana Baranova + S.Levina
         maj: Svetlana Baranova
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Danfox Que
         6.1.2010     
         Kevin v.d.Schönen Bergen
         Danfox Joseffa
         ch: Nielsen
         maj: Susanne Roddik
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Skerli Berenika
         27.11.2009     
         Agria Tom Cruise
         Skerli Elizaveta Vtoraia
         ch: Světlana Ukraintševa
         maj: Světlana Ukraintševa
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Frehel des Astucieux de Kerlabour
         4.2.2010     
         Elliot van Foliny Home
         Alix de Vallauris des Astucieux
         ch: Jean-Paul a Stephanie Guillou
         maj: Jean-Paul Guillou
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Chelines I Will Survive
         10.3.2010     
         Chelines Pimentation
         Chelines as Ever
         ch: Alberto Velasco
         maj: Alberto Velasco
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Gina Gee van Foliny Home
         25.9.2007     
         Burencroft Batchelor
         Covergril van Foliny Home
         ch: Rony de Munter + Dieny Uiterwijk
         maj: Rony de Munter
     
         V1, CACS, RCACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Saredon Winner Takes It Al
         20.9.2008     
         Saredon Final Countdown
         Saredon Whiskey Jean
         ch: Averis
         maj: Martial Carre
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Hollyday v.d. Schönen Bergen
         18.9.2007     
         Sonorra Super Trooper
         Nethertonion Celebration
         ch: F.W.Schöneberg
         maj: F.W.Schöneberg
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Skrim Drim Nasha Russia
         30.8.2008     
         Goldfighters Gregory
         Skrim Drim Vaksa Kljaksa
         ch: S.Baranova+ S.Levina
         maj: Marina Grigorieva
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Legend of Crudy Zoe Second Thought
         30.3.2009     
         Cassarnon Maximus
         Legend of Crudy Light & Shadow
         ch: Perrugini
         maj: Anne-Christine Christ
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Djune-Girl du Haillet des Corneiredes
         11.11.2008     
         Rebel du clos des Amoureux
         U-Charlette-Girl du Haillet des Corneiredes)
         ch: Maryse a Magali Delaye
         maj: Florence Labelle-Paris
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Elza von Jagerhohle
              
         Bellou-Junior du Haillet des Corneiredes
         Vodkka du Clos des Amoureux)
         ch: Martine Rotzinger
         maj: Martine Rotzinger
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Alkinra Big Tease
         7.6.2007     
         Alkinra Storyteller
         Alkinra Pullin A Face
         ch: Rachel Pearce Rachel Pearce
         
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Be’s Milk n‘ Honey
         22.8.2008     
         Daro v.d.Bismarckquelle
         Be’s Emelie
         ch: Beate Duesmann
         maj: Beate Duesmann
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Cerhyse-Royale du Haillet des Corneiredes
         19.9.2007     
         Ourasi des Fox d’Elodie
         U-Charlette-Girl du Haillet des Corneiredes
         ch: Maryse a Magali Delaye
         maj: Jacqueline Douheret
     
         V

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Chelines Como un Tsunami
         6.10.2008     
         Chelines Stendalh Sindrome
         Chelines Como Una Ola
         ch: Alberto Velasco
         maj: Alberto Velasco
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Brioche-Royale du Haillet des Corneiredesk
         18.11.2006     
         Cacopoulos Giacomo
         Reine-Ourasia du Haillet des Corneiredes
         ch: Maryse a Magali Delaye
         maj: Maryse a Magali Delaye
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Mercury Fox Ice Queen
         29.8.2008     
         Strozzavolpe Kapjroyale
         Bikus Bentley
         ch: Janos Mitnyan
         maj: Antoine Burgio
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Kreit Kross Kolibri
         18.12.2008     
         Sanfelipe Suny Bay Wiht Malrich
         Kreit Kross Varietta
         Ch: Lydmila Korotetskova
         maj: Yulia Mershieva
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Su-Darsh Mersedes Smelaya Ocharovashkaf
         17.11.2007     
         Neiling Signum Gustavus
         Kin Fox Katrin Tut
         ch: M.Shtefan
          maj: Vitaliy N. Shtefan
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Edition-Special du Haillet des Corneiredes
         14.4.2009     
         Ourasi des Fox d’Elodie
         Baronne du Haillet des Corneiredes
         ch: Magali a Maryse Delaye
         maj: Myriam Vieu-Gleizes
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Florentsia
         8.10.2007     
         Kattyline Stuning Tsarevich Winner
         Grinpis
         ch: S.L.Filimonov
         maj: Elena Guseva
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         Dream Doll du Mouline des Licornes
         24.4.2008     
         Chelines M-Way
         Ashley des Fox d’Elodie
         ch: Véronique Gehan
         maj: Véronique Gehan
     
         V1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Afterall Painting the Sky
         18.6.2008     
         Fywyre Fast and Furious
         Fyrewyre Forget Me Not
         ch: Betty Seaton + A.J.Pertuit
         maj: Vktor Malzoni + Tony Steel
     
         V1, CACIB, Svět.vítěz, BOB, BIG a 3.místo BIS

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Chelines la Remundialeska
         22.6.2004     
         Warnell’s Mister Trebus
         Chelines Eternity
         ch: Alberto Velasco
         maj: Greta Larsen
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Legend of Crudy Please I Am A Wire
         30.9.2004     
         Cassarnon Maximus
         Legend of Crudy Zoe
         ch: Lorenza Peruggini
         maj: Lorenza Peruggini
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Quattromori Debden
         15.3.2009     
         Foxtan’s Macho Boy
         Cassarnon Cassandra of Quattromori
         ch: Adriano Sardo
         maj: Chiara Piccionetti
     
         V4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Travella Shiva Diva
         4.5.2008     
         Travella Special Edition
         Travella Sweet Sensation
         ch: Browne-Cole
         maj: Patrice Legros
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Warnell’s Cappuccino
         17.12.2008     
         Fairplay van Foliny Home
         Yole v.d.Bismarckquelle
         ch: Edith van Weersch
         maj: Edith van Weersch
     
         VD

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Cirka du Domaine de la Traie
         12.3.2007     
         Toy du Clos d’Antinea
         Pouchka
         ch: Christophe Chevalier
          maj: Monique Martinez
     
         D

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída veteránů
         Pearl des Coteaux du Val Fleuri
         28.4.1999     
         Ioly-Jumper D’Hondrecoutre
         Girl des Fox D’Elodie
         ch: Gérard Rossignon
         maj: Catherine Rossignon
     
         V1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída veteránů
         Beit Martavik Niko Tinka
         31.1.2003     
         Forgevale Victory at Travella
         Lavli Sneik Gloxinia
         ch: T.Makhaeva + M.Maksimova
         maj: T.V.Makheava
     
         V2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída veteránů
         Skrim Drim Vaksa Kljaksa
         26.3.2001     
         Wolfheart Blazer
         Topgun Topless Girl
         ch: S.Baranova
         maj: Svetlana Baranova
     
         V3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída veteránů
         Sandy des Coteaux du Val Fleuri
         16.1.2001     
         Ourasi des Fox D’Elodie
         Lady des Coteaux du Val Fleuri)
         ch: Gérard Rossignon
          maj: Catherine Rossignon
     
         V4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         o Světového vítěze
     Vlevo CACIB Mercury Fox Leaser a vpravo Vielfrass Wiisas - Woitto
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída štěňat
         SKERLI HECTOR
         23. 10. 2010     
         Agria Yet-Jet
         Belfox Istar
         ch. Ukraintcheva Svetlana
         m. Tuguzov Denis
     
         VN

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Fubelfox
         *30.04.2010     
         o: Belfox Emperor
         m: Belfox Haida
         ch: Lecoqoe José
         m: Detry Luc
     
         výborný 1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         De Revertito Serengueti
         21.04.2010     
         De Revertito Apache
         Graylag Turn of Food
         ch: Socota Santos Angel
         maj: Mardaras Alberdi
     
         V 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         TEXFORRIER GET OFF MY CLOUD
         26.09.2010     
         Lil'Itch Game On
         Optimo On A Sunrise High
         ch: NYMAN Molli
         maj: NYMAN / LAITINEN / BRAITHWAITE-CAMPBELL
     
         V 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         HIGH MOUNTAIN LADIES MAN
         13.06.2010     
         Toofox The Midnight Rider
         High Mountain Warfox Noel Belle
         MUNHOLLEN M. / SNAVELY C.J. et R.
         DUDKINA Lidiya
     
         V 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         FLASH BOY DU MANOIR SAINT ADRIEN
         27. 07.2010     
         Belfox Folk
         Gella van Grauland
         ch: BRETON Magali et Christophe
         BRETON Magali / VENARD Sophie
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         FANTASTIC DU MANOIR SAINT ADRIEN
         17.2.2010     
         Belfox Folk
         Mercury Fox Greti
         ch. Breton Magali +Christophe
         m. Breton Magali / Venard Sophie
     
         V1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         EMPEROR TUSKULUM
         30.9.2009     
         Quissex Gallop On
         Kelly Tuskulum
         ch. Hutěčka Vladimír
         m. Hutěčka Vladimír
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         IEZDIN BELPIROUETTE
         24.10.2009     
         Belfox Emporio
         Alouette De Camp Remy
         ch. Laduron Julie
         m. Elsaser Annie
     
         VD4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         NIKON FOX YAROPOLETS
         14.12.2009     
         Falko Hunderlov
         Rus Kin Fox Tsarevna
         ch: NIKONOVA
         maj.: KOLESNIKOV Yaroslav
     
         V 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         VIELFRASS WIISAS-WOITTO
         16.4.2009     
         Sunrrise Memories Of Mansevale
         Vielfrass Anastasia
         ch. Tuovinen Olavi + Anne
         m. Tuovinen Olavi
     
         V1,CAC,R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         BONZAI DE MALVAU
         4. 8. 2006     
         Rigolo De Malvau
         Graylag Fleur De Lys
         ch. Pelissier -Soudeé G.
         m. Broom Patricia
     
         V2, R.CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         FRENCHFOX CARTOUCHE
         5. 10. 2007     
         Belfox Etcetera
         Biscotte Des Ours De La Motte
         ch. Délandes Cédric
         m. Délandes Cédric
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         AGRIA CAMPARI
         25. 3. 2010     
         Optimo On A Jetstream
         Qualla v. d. Bismarcdkquelle
         ch. Korozs Andras / Korozs - Papp Judit
         m. Rasmussen Inge
     
         V4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         BODILS DAIMON
         5. 8. 2007     
         Vielfrass Ivan Groznyj
         Bodils Lena Helena
         ch. Granberg Bodil
         m. Jalonen Linda
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         DANDY DU MANOIR DES PRESLES
         3. 9. 2008     
         Boby
         Howl Melody Tres Tendance
         ch. Crete-Batillat Ginette
         m. Crete-Batillat Ginette
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         DECORUM TOUCH THE CLOUDS
         1. 4. 2009     
         Lilitch Game On
         Decorum Reality
         ch. Curran Andrea + O´Connor Virginia
         m. Breton Magali / Venard Sophie
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         EDEN DE GROS BOIS
         20. 6, 2009     
         Merekoast Domino
         Betty De Gros Bois
         ch. Bonnet Daniel
         m. Bonnet Daniel
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         D'BADGER
         11. 8. 2008     
         Babord De Malvau
         Rune
         ch. Prevost Jean-Jacques
         m. Tricqueneaux Pierre
     
         V1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         AMADEUS
         28. 10. 2007     
         Alvis Del Ronco
         Blancha
         ch. Marchetti Maurizio
         m. Bianchini Giorgio
     
         VD2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         MERCURYFOX LEASER
         12. 2. 2009     
         Agria Hello Goodbye
         Agria Flamingo
         ch. Mitnyan Janos
         m. Mitnyan Gabor
     
         V1, CACIB, Světový vítěz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         STAR PRIDE LOTS OF LOVE
         30, 12. 2008     
         Roxway fair Exchange
         Allison Hollow
         ch. Star Pride
         m. Cuoghi Quido
     
         V2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         BROCH' DE MALVAU
         4. 8. 2006     
         Rigolo De Malvau
         Graylag Fleur De Lys
         ch. Pelissier -Soudeé / Herbet .
         m. Rossignol Jean-Pierre
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         SUNRISE RACONTEUR
         7. 7. 2009     
         Sunlyn Highland Hunter
         Sunrise At Last
         ch. Hoffman Claire
         m. Hoffman Claire
     
         V4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         MEREKOAST DOMINO
         21. 3. 2005     
         Sufredon Taboo
         Hartdon Golden Queen At Coolins
         ch. Porter / Crisp
         m. Bonnet Daniel
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         FOXI - MAXI KING
         1. 6. 2009     
         Foxi - Maxi Otto
         Foxi - Maxi Denisse
         ch. Petres Eszter
         m. Petrese Ezster
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         JASKO V.D. ZWESTER OHM
         10. 5. 2008     
         Eik v .d. Zwester Ohm
         Ilka v. d. Zwester Ohm
         ch. Schneider Hans Erich
         m. Schneider Hans Erich
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída štěňat
         BELFOX JALINA
         19. 11. 2010     
         Belfox Emperor
         White Butterfly Del Cirano
         ch. Détry Luc
         m. Détry Luc
     
         VN, Nejlepší štěně

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         RESIDENSETS COUNT ON ME
         4. 10. 2010     
         Toofox The Phantom
         Residensets Count Down
         ch. Lunden Ewa
         m. Lunden Ewa
     
         V1, Nejlepší mladý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FALL IN LOVE DU MANOIR SAINT ADRIEN
         27. 7. 2010     
         Belfox Folk
         Gella van Grauland
         ch. Breton Magali +Christophe
         m. Breton Magali / Venard Sophie
     
         V2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         WRY N'WISE FINNISH-PERFECTION
         6. 5. 2010     
         Sunlyn Son Of A Gun
         Vielfrass Tinkerbell
         ch. Venard Sophie
         m. Breton Magali / Venard Sophie
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         TOOFOX BLAZE SPIRIT BLAZE
         2. 6. 2010     
         Toofox Mister October
         Toofox That´ll Be The Day At Bluemoon
         ch. Dossett William / Popovits Jeanne
         m. Dossett William
     
         V4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ABADENE NADINE
         4. 7. 2010     
         Chelines Mejor Imposible
         Abadene Bushy Merlod
         Puig Lizzaraga Mikel
         Puig Lizzaraga Mikel
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         JOZE'S SILENT WATERS
         30. 6. 2010     
         Quissex Gallop On
         Bodils Basta
         ch. Kolehmainen Tulia
         m. Jalonen Linda
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         MERCURYFOX POKER FACE
         15. 3. 2010     
         Sunrise Rascal Fair
         Mercuryfox Black Diamond
         ch. Mitnyan Janos
         m. Montigny Delphine
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         SUNRISE BLACK MARBLES REBECCA
         17. 7.2010     
         Sunlyn Highland Hunter
         Black Marbles Cherokee
         Hermion Mary / Mallonee Cheryl
         m. Hoffman Claire
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         VIELFRASS ZUKUNFT
         21. 5. 2010     
         Vielfrass Rob Roy
         Vielfrass Ventimiglia
         ch. Tuovinen Olavi + Anne
         m. Tuovinen Olavi
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FAIRPLAY DU MANOIR SAINT ADRIEN
         27. 7. 2010     
         Sunlyn Son Of A Gun
         Beetle Du Manoir Saint Adrien
         ch. Breton Magali +Christophe
         m. Breton Magali / Venard Sophie
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FARANDOLLE DE LA FORET D'EPIEZ
         5. 3. 2010     
         Dusty Du Breil Des Elfes
         Tinga De La Foret D´Epiez
         ch. Urban Miriam
         m. Urban Xavier
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FEDORA DU CHATEAU DE COURQUETAINE
         19. 6. 2010     
         Toffee De Grandrieux
         Betty Boops De Gros Bois
         ch. Monta Jacques
         m. Pferrer Michael
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FRIPOUILLE DU MOULIN DES AUBRANS
         7. 5. 2010     
         Whisky De La Meute Champenoise
         Chimena Du Moulin Des Aubrans
         ch. Leuvrey Jacques
         m. Leuvrey Jacques
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         SUPERGIRL DE LA ROSA
         16. 11. 2009     
         Nistro de la Rosa
         Missy de la Rosa
         ch. Weiss Manuela
         m. Weiss Manuela
     
         V1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         FENDIE DE LA MEUTE CHAMPENOISE
         26. 2. 2010     
         Rigolo De Malvau
         Tina de la Meute Champenoise
         ch. Bressy-Vassilyevitch Catherine
         m. Vassilyevitch Catherine
     
         V2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         FRENCHFOX ELSA
         31. 7. 2009     
         Belfox Filou
         Biscotte des Ours de la Motte
         ch. Délandes Cédric
         m. Délandes Cédric
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         ONDRA V. D. ZWESTER OHM
         27. 8. 2009     
         Jasko v. d. Zwester Ohm
         Cindy v. d. Zwester Ohm
         ch. Schneider Hans Erich
         m. Schneider Hans Erich
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         HILROY ALATAU HIGH FLY
         24. 12. 2009     
         Agria Fools Garden
         Hilma v. d. Bismarckquelle
         ch. Ionova Prop.
         m. Albert Polina
     
         V1, CACS, CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         ICE-CREAM V.D. SCHONEN BERGEN
         12. 5. 2009     
         Bodils A Bellboy
         Delaware Grand Duchess
         ch. Schöneberg Friedrich - Wilhelm
         m. Schöneberg Friedrich - Wilhelm
     
         V2, R.CACS

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         AGGI V. D. BISMARCKQUELLE
         26. 11. 2009     
         Agria Tom Hanks
         Valentina v.d. Bismarckquelle
         ch. Möhrke Axel
         m. Möhrke Axel
     
         V4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         BELFOX FANTASY
         24. 10. 2006     
         Alf des Pierredis
         Zojave van Grauland
         ch. Détry Luc
         m. Détry Luc
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         BELFOX IMAGE
         28. 1. 2009     
         Bonzai de Malvau
         Belfox Ecarlate
         ch. Détry Luc
         m. Gervraud Dominique
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         CANAILLE DU BREIL DES ELFES
         11. 12. 2007     
         Burnbrig Battle Cry
         Arsouille du Breil des Elfes
         ch. Grisson Corinne
         m. Janssens Brigitte
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         CORVETTE DE MALVAU
         24. 7. 2007     
         Burnbrig Battle Cry
         Regate de Malvau
         ch. Pelissier -Soudeé / Herbet .
         m. Taillebosq Robert
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         DEEGEE-BRIGHT FOX TROT FOR EVER
         23. 7. 2008     
         Safari de Malvau
         Upsa Bright Fox Trot For Ever
         ch. Dequeker Anne
         m. Dequeker Anne
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         DIXIE DE GROS BOIS
         15. 9. 2008     
         Merekoast Domino
         Tosca de Gros Bois
         ch. Bonnet Daniel
         m. Bonnet Daniel
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         FRENCHFOX ECLIPSE
         28. 4. 2009     
         Belfox Filou
         Vito of Pips Made
         ch. Délandes Cédric
         m. Délandes Cédric
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         KETKUMETKUN B. VERONICA
         2. 7. 2009     
         Vorondo Elesar
         Bodils Kramdjur
         ch. Syrjala Pauliina
         m. Jalonen Linda
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         OVERWELMINGS SHE IS ON FIRE
         28. 11. 2009     
         Overwelmings Freestyle
         Overwellmings Res of Roses
         ch. Da Gama Claudio + Silva
         m. Vaqle Jerson
     
         V

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         ELIXIR DU GAI TOURTEL
         25. 11. 2009     
         Burnbrig Battle Cry
         Belle du Gai Tourtel
         ch. Dellamare Marie - Claude
         Dellamare Marie - Claude
     
         VD

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         FORTUNA DE AIDEKIS
         27. 12. 2005     
         Chantebled Dream
         Voodoo de Aidekis
         ch. Maurido Patricia
         m. Malzoni Victor Jr.
     
         V1, R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         VIELFRASS NARSILION
         13. 10. 2005     
         Tamsam Ring Side Gossip
         Vielfrass Anastasia
         ch. Tuovinen Olavi + Anne
         m. Tuovinen Olavi
     
         V2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         ABADENE SUNNY SUSY
         19. 7. 2007     
         Vielfrass El Cid
         Buleria De Altajara
         ch. Puig Lizzaraga Mikel
         m. Puig Lizzaraga Mikel
     
         V3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída veteránů
         BELFOX CURRY
         26.3.2003     
         Hi-Society Blackthorn´s Boy
         Zouella van Grauland
         Détry Luc
         Rasmussen Inge
     
         V1

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009