Dnešní datum: 24. 10. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Špeciálna výstava teriérov - Viničné     18.03.2011

rozhodčí: Vladimíra Tichá (CZ)

 
 
         
              
         
         
         výsledky+foto: Michal Zámečník
         rozhodčí/judge: Vladimíra Tichá (CZ)
     
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Navaro Lemar
         21.8.2009     SPKP3589
         Grif Steinbach Terry
         Cira Jotelberg
         Štefek Marián
         Štefek Marián
     
         Výborný 1, CAC, CC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Hurikán Slovakia Hero
         25.5.2007     SPKP3392
         Grif Steinbach terry
         Hurikán Slovakia Fiby
         Fúry Jan
         Letko Bohumil
     
         Velmi dobrá 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Horal Lemart
         6.3.2008     SPKP3467
         Watus v.d. Bismarckquelle
         Glory ze Stříbrné
         Štefek Marián
         Stano Bohumil
     
         Dobrá

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Happy Foxy z Kuliáru
         16.5.2010     SPKP3627
         Strozavolpe Designad for Agria
         Uma z Kuliaru
         Ing. Kubala Jaroslav
         Kadnárová Jana
     
         Výborná 1, CAJC, CC, Danubius víťaz, BOB, BOG 2. místo

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Neda Lemart
         31.8.2009     SPKP3591
         Grif Steinbach terry
         Cira Jotelberg
         Štefek Marián
         Štefek Marián
     
         Velmi dobrá 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Nikita Lemart
         31.8.2009     SPKP3592
         Grif Steinbach terry
         Cira Jotelberg
         Štefek Marián
         Štefek Marián
     
         Velmi dobrá 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         Hamalka Lemart
         6.3.2008     SPKP3471
         Watus v.d. Bismarckquelle
         Glory ze Stříbrné
         Štefek Marián
         Štefek Marián
     
         Velmi dobrá 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída dorostu
         Cotton Cézanne z Karpatských strání
         7.9.2010     SPKP2740
         Kilián od Rytíře Malovce
         Edit od Oslavy
         Zámečník Michal
         Vrzgulová Monika
     
         Velmi nadějná 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Albert Laugaritio
         12.3.2010     SPKP2695
         Románo od Hrubého lesa
         Bora z BAškovských strání
         MVDr.Eva Majzlánová
         MVDr. Eva Majzlánová
     
         Velmi dobrá 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         Ozzy Lemart
         27.11.2009     SPKP2689
         Ainar Lemart
         Ichta Lemart
         Štefek Marián
         Fatyka Jozef
     
         Výborná 1, CAC, CC, Danubius víťaz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída veteránů
         Kilián od Rytíře Malovce
         30.11.2002     člp/fxh/3154
         Tamedale Cantona
         Zimní záře od Rytíře Malovce
         Nováková Iveta
         Zámečník Michal
     
         Výborná 1, Nejlepší Veterán plemene, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         Bára Laro Slovakia
         19.7.2010     SPKP2172
         Kilián od Rytíře Malovce
         Aida Sepr Vireo
         Lackovič Robert a Miroslav
         Lackovič Robert a Miroslav
     
         Velmi nadějná 1, Nejlepší dorost plemene

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         Britany Laro Slovaika
         19.7.2010     SPKP2715
         Kilián od Rytíře Malovce
         Aida Seper Vireo
         Lackovič Robert a Miroslav
         Lackovič Robert a Miroslav
     
         Velmi nadějná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         Tera Lemar
         13.8.2010     SPKP2720
         Goral Lemart
         Vielfras Teepee
         Štefek Marián
         Štefek Marián
     
         Velmi nadějná 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         
              
         
         
         
         
     
         

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Iris Hunderlov
         21.2.2010     SPKP2694
         Agria Time Will Tee
         Aga Hunderlov
         Ing. Peter Glezgo
         Kadnárová Jana
     
         Výborná 1, CAJC, CC, Danubius víťaz

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Hurikán Slovakia Unga
         10.5.2009     SPKP2656
         Qwin Stainbach terri
         Žrebčia zahrada Aida
         Fúri Jan
         Fúri Jan
     
         Výborná 1, CAC, CC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Gira Hunderlov
         27.7.2008     SPKP2627
         Agria Wild World
         Oxa Hunderlov
         Ing. Peter Glezgo
         Bulisčáková Silvia
     
         Výborná 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída veteránů
         Saskia Lemart
         21.10.2001     SPKP2232
         Herry Lemart
         Doxa ze Strážnických luk
         Štefek Marián
         Jamrichová Martina
     
         Výborná 1

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009