Dnešní datum: 24. 10. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Evropská výstava Celje / Euro dog show - Slovinsko    01.10.2010

rozhodčí: Sean a Cathy Delmar - Irsko

 
 
         
              
         rozhodčí FXH: Sean Delmar (IRL)
         rozhodčí FXD: Cathy Delmar (IRL)
         výsledky: Nováková Iveta
         foto: Vařechová Leona,Nováková Iveta, Hutěčka Vladimír Ing.
     
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         BURRENCROFT TOP MAN
              
         
         
         
         m: Svetlana Ukrajintseva, Rusko
     
         Výborná 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých 2010

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         TROZZAVOLPE SPECIAL DESIGN
              
         
         
         
         Maj: Marco Calonaci, Itálie
     
         výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         CACOPOULOS SKYWALKER
              
         
         
         
         Maj: Julio Garcia, Španělsko
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         MERCURY FOX MIKEL
              
         
         
         
         Maj: Mojča Dolenc, Slovinsko
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         BACCHUS V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         ZORO FILOMENIA DE YLI
              
         
         
         
         Maj: Iliescu Radu, Rumunsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         KOROH QVALITY NIK NIKOLAS
              
         
         
         
         Maj: I.A.Gavva, Rusko
     
         Výborná 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz 2010, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         SKERLI FIGARO
              
         
         
         
         Maj: Taťjana Koval, Bělorusko?
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         EGEND OF CRUDY ZAPPHIRE
              
         
         
         
         Maj: Véronique Gehan, Francie
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         CACOPOULOS MADE IN HEAVEN
              
         
         
         
         Maj: Julio Garcia, Španělsko
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         SLICEY HEART OF MINE
              
         
         
         
         Maj: Vincent Loubet, Francie
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         QUATTROMORI LOSCURO
              
         
         
         
         Maj: Chiara Piccionetti, Itálie
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         NUMBERONESPECIAL
              
         
         
         
         Davide Valli, Itálie
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         DOMINUS WHITE DIAMOND
              
         
         
         
         Maj: Claudio Fei+Calonaci, Itálie
     
         výborná 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         FAIRWYRE RINGMASTER AT CASSARNON
              
         
         
         
         Maj: Helge+Marianne Nielsen, Dánsko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         HUGO V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         YORKY Z KULIARU
              
         
         
         
         Maj: Jaroslav Kubala, Slovensko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         UZZU STAR FRANKE
              
         
         
         ch: Polehňa František
         m: Vařechová Leona - CZ
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         STEELE DUSTY KNIGHT
              
         
         
         
         Maj: Paolo Dondina+Francesca Cassin, Itálie
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         DIAMANT V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         FOXTAN`S MACHO BOY
              
         
         
         
         Maj: Chiara Piccionetti, Itálie
     
         výborná 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         TRAVELLA SILVER DOLLAR
              
         
         
         
         Maj: Tuire Okkola+Irmeli Honkanen
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         DZHASSTA TOP TYPE
              
         
         
         
         Maj: Světlana Chistova, Rusko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         
     o CACIB
         

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         QUATTROMORI MARCHIONESS
              
         
         
         
         Sergio Rodriguez Manjarrez, Itálie
     
         Výborná 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých 2010, Nejlepší mladý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         ANASTASIA OF MECSEK VALLEY
              
         
         
         
         Maj: Attila Sebok, Maďarsko
     
         výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         SKERLI BEAUHARNAIS
              
         
         
         
         Maj: Taťjana Koval, Bělorusko?
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         DANFOX PEPPER
              
         
         
         
         Maj: Helge+Marianne Nielsen, Dánsko
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         AGRIA CIAO MARINA
              
         
         
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         Maj: Radmila Pejčič, Rumunsko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         FAIR LADY VOM JAUNGRABEN
              
         
         
         
         Maj: Horky-Haas Brigitte, Rakousko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         SKERLI BERENIKA
              
         
         
         
         Maj: Světlana Ukraintseva, Rusko
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         MARSTENS MISS STROZZAVOLPE
              
         
         
         
         Maj: Marco Calonaci, Itálie
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         SKERKI CINIA SKY
              
         
         
         
         Maj: Světlana Ukraintseva, Rusko
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         KOROH QVALITY NAOMI
              
         
         
         
         Maj: I.A.Gavva, Rusko
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         DIANA Z KULIARU
              
         
         
         ch: Kubala Jaroslav
         Maj: Ildikó Filipiaková, Slovensko
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         STROZZAVOLPE READY STEADY
              
         
         
         
         Davide Dionisio, Itálie
     
         velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         STROZZAVOLPE SCARLET O`HARA AT TRAVELLA
              
         
         
         
         Maj: Marco Calonaci, Itálie
     
         výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz 2010

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         MILLY
              
         
         
         
         maj: Gardesani Gianfranco, Itálie
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         FAIRY STAR FRANKE
              
         
         
         ch: Polehňa František
         m: Polehňa František - CZ
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         MERCURY FOX FREEDOM
              
         
         
         
         maj. Paroci Pal - Rusko
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         HOLLDAY V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         CHANELLE DU MOULIN DES LICORNES
              
         
         
         
         Maj: Véronique Gehan, Francie
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         FAY BLACK STAR FRANKE
              
         
         
         ch: Polehňa František
         m: Vařechová Leona - CZ
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         ARAXA Z ELGARDU
              
         
         
         ch: Duspivová Iva Ing.
         m: Duspivová Iva Ing.
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         
              
         
         
         
         
     tř. pracovní
         

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         
              
         
         
         
         
     o CAC
         

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         CHELINES LA-REMUNDIALESKA
              
         
         
         
         Maj: Greta Larsen, Norsko
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         STROZZAVOLPE TOUCH OF GOLD
              
         
         
         
         Maj: Ernesto Taddeo, Itálie
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         ANNABELLE V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         DOLCHE GABANNA WIRE ASTERISK
              
         
         
         
         Maj: Taťjana Lavruhina, Ukrajina
     
         výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         PALOMA V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 
         
              
         
         
         
         
     Evropští vítězové
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída štěňat
         FOXINGDANE MIRACLE
              
         
         
         Inge Rassmunsen
         Inge Rassmunsen
     
         velmi nadějný 1, Best puppy

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         AGRIA BOOKMAKER
              
         
         
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         m: Korozs András + Korozs -Papp Judit
     
         výborný 1, Nejlepší mladý, Evropský vítěz mladých 2010, Junior šampion

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         EMPEROR TUSKULUM
              
         
         
         ch: Hutěčka Vladimír
         m: Hutěčkoa Vladimír - CZ
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         MOXIE MIX HANK
              
         
         
         
         m: Larisa Kovaljeva - RU
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         ORRI V.D. ZWESTER OHM
              
         
         
         
         ch: Brigitte Horky-Haas, A
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         IWANO`S AVRORA
              
         
         
         
         m: Vladimir Ivanov - Ukrajina
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         AGAPION BILLY ZANE
              
         
         
         
         m: Laszlo Szilagyi- HU
     
         výborná

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         FOXI-MAXI MIRAGE MISÓ
              
         
         
         
         ch: Eszter Petres - HU
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         
              
         
         
         
         
     výborný 1 Agria Bookmaker, výborný 2 Emperor Tuskulum
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         MERCURY FOX LEDGER
              
         
         
         ch: János Mitnyan
         m: Anne Kilsund, Švédsko
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         FOXI-MAXI KING
              
         
         
         ch: Eszter Petres, Maďarsko
         m: Eszter Petres, Maďarsko
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         MERCURY FOX LEASER
              
         
         
         ch: János Mitnyan - Maďarsko
         m: János Mitnyan - Maďarsko
     
         výborný, CAC, CACIB, Evropský vítěz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         STAR PRIDE LOTS OF LOVE
              
         
         
         ch: Stefania Savini, Itálie
         Maj: Guido Cuoghi+ Stefania Savini, Itálie
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         QUICK SUPER PRIDE
              
         
         
         ch: Chmelař Lubomír
         m: Chmelař Lubomír - CZ
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         
              
         
         
         
         
     1. Mercuryfox Ledger, 2. Star Pride Lots of Love, 3. Quick Super Pride
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         AGRIA TOM HANKS
              
         
         
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         m: Korozs -Papp Judit
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         HALOS X-MEN
              
         
         
         
         m: Marie-Francoise Gourdin, Francie
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         MERCURY FOX HUY GRANT
              
         
         
         ch: János Mitnyan
         m: Inge Rasmunssen - Dánsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         Agria Zambia
              
         
         
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         m: Rosari Jari Spagna+Fabrizio Mann, Itálie
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         GLAMORGAN`S OPERA
              
         
         
         
         m: Fink+Smidt Daniela+Sandra, Rakousko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         AGAPION BRIGITTE NIELSEN
              
         
         
         
         m: Attila Szlávik, Maďarsko
     
         Výborná 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FOXINGDANE C`EST LA VIE
              
         
         
         
         m: Inge Rasmunssen - Dánsko
     
         výborná 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ELITTE TUSKULUM
              
         
         
         ch: Hutěčka Vladimír
         m: Hutěčkoa Vladimír - CZ
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FANTA OF SWEETEST POISON
              
         
         
         
         m: Fink+Ochenstaler, Rakousko
     
         výborná 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ICE-CREAM V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m: Malgorzata Zakrzewska, Polsko
     
         velmi dobrá

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         
              
         
         
         
         
     1.Agapion Brigite Nielson, 2. Foxingdane Cest LA Vie, 3. Elitte Tuskulum
         

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         BÍLÁ NOC OD RYTÍŘE MALOVCE
              
         
         
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta - CZ
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         WOODBORNE HOTMIRE
              
         
         
         
         m: Tuire Okkola, Finsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         TEXFORRIER MARIMEKKO
              
         
         
         
         m: Molli Nyman, Finsko
     
         Výborná 1, CAC, CACIB, Evrospký vítěz 2010, BOB, BIG 3.místo

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         GIRA HUNDERLOV
              
         
         
         
         m: Silvia Buliščáková, Slovensko
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         LAURELTON IMPERIUS AT QUISSEX
              
         
         
         
         m: Nina Aleksandova, Ukrajina
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         AGRIA WENDY
              
         
         
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         m: Korozs -Papp Judit
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 
         
              
         
         
         
         
     Evropská vítězka a BOB TEXFORRIER MARIMEKKO uprostřed Evropský vítěz MERCURY FOX LEASER a Evropský vítěz mladých AGRIA BOOKMAKER
         

 Foxteriér hladkosrstý
 
         
              
         
         
         
         
     
         

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009