Dnešní datum: 24. 06. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Světová výstava Herning Dánsko /World dog show Herning     25.06.2010

rozhodčí: Hans Lehtinen, Finland

 
 
         
              
         
         foto: Leila Macečková
         
         rozhodčí: Hans Lehtinen, Finland
     oficiální výsledky Web WORD DOG SHOW
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         TRAVELLA FIRECRACKER
              
         
         
         
         m:Sisto Nicoletta Italie
     
         Výborný 1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         OTTI V. D. PASSION
              
         
         
         
         m:Franz Stütz Německo
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         DR. EMIR VON PETERHAUS
              
         
         
         
         m:Nyikos Péter - Maďarsko
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         DANFOX NOBLE MAN
              
         
         
         
         m:HELGE GILBJERG NIELSEN - Dánsko
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         BE'S ODIN SIDGRANI
              
         
         
         
         m: Beate Duesmann - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         FERROSTAR DONA DONI
              
         
         
         
         m:Ann-Mary Ruud Norsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         FOXTAN'S THE KING
              
         
         
         
         m:Zoltan Sabo - Švédsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         SLICEY HEART OF MINE
              
         
         
         
         m:Vincent Loubet Francie
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         KONKURENDI BEARFOX VILLAIN
              
         
         
         
         m:Marju Ojaste Estonsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         TAIFUN V.D SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W. Schöneberg Německo
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         SUNDAY DRIVER V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W. Schöneberg Německo
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         PIROL VOM JÜNGLINGSHOF
              
         
         
         
         m:Gabriele Jüngling - Německo
     
         Diskvalifikován

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         RUS KIN FOX GARFILD
              
         
         
         
         m: Yaroslav Kolesnikov Rusko
     
         Výborný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         NUMBER ONE SPECIAL
              
         
         
         
         m:Valli Davide - Itálie
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         NINUS V.D. BISMARCKQUELLE
              
         
         
         
         m:Celia Schulze - Německo
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         STRARRING ERNST
              
         
         
         
         m:Paavo Tervonen & Juha Palosaari - Finsko
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         FAIRWYRE RINGMASTER AT CASSARNON
              
         
         
         
         m:Damien Cassidy - Dánsko
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         HUGO V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W. Schöneberg - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         TRAVELLA SILVER DOLLAR
              
         
         
         
         m:Irmeli Honkanen - Finsko
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         CRISPY LEGACY
              
         
         
         
         m:Agneta Åström - Švédsko
     
         Výborná 1, Světový vítěz CACIB, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         DANFOX CASANOVA
              
         
         
         
         m:SUSANNE OG NIELS - Dánsko
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         AGRIA UNLIMITED
              
         
         
         
         m:O.Savina - Italie
     
         Výborná 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         CHELINES THE- SWAN
              
         
         
         
         m:Hugo Quevedo - Norsko
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
          CACOPOULOS APASSIONATO
              
         
         
         
         m:TENNA GRENAAE - Dánsko
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         DIAMANT V. D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W.Schöneberg - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         WANNABE QUATRO
              
         
         
         
         m:Eeva Kiviharju og Ville Kuronen - Finsko
     
         Výborný 1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         LEGEND OF CRUDY ZOE SECOND THOUGHTS
              
         
         
         
         m:Christ Anne-Christine - Francie
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         MAIRA V.SCHULHOF
              
         
         
         
         m:Franz Stütz - Německo
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         DREAMING COVER GIRL V. SACHSEN
              
         
         
         
         m: Simone Petter - Německo
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         SWEET BUFFOONERY CANDY GIRL
              
         
         
         
         m:KAREN NYMANN - Dánsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         DANFOX NANETTE
              
         
         
         
         m: HELGE GILBJERG NIELSEN, MARIANNE NIELSEN - Dánsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         HAGRI HANTER TSARITSA MIKOLETT
              
         
         
         
         m:Yaroslav Kolesnikov - Rusko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         WIREPROOF GUIDING MYSTERY
              
         
         
         
         m:H.J. van Zuthem - Holansko
     
         Výborný 1, Světový vítěz CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         SKERLI CINIA SKY
              
         
         
         
         m:Ukraintseva Svetlana - Rusko
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         OYA V.D BISMARCKQUELLE
              
         
         
         
         m:Axel Møhrke - Německo
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         BE'S MILK N' HONEY
              
         
         
         
         m:Beate Duesmann - Německo
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         KONKURENDI KINGROUGE
              
         
         
         
         m:Marju Ojaste - Estonsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         KREIT KROSS KOLIBRI
              
         
         
         
         m:Yu. mershieva og O.Popova - Rusko
     
         Výborný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         MARSTENS AURORA BOREALIS
              
         
         
         
         m:Hiedi Elisabeth Pedersen - Norsko
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         STARRING FREIA
              
         
         
         
         m:Saana Tuomi & Juha Palosaari - Finsko
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         WANNABE PIAF
              
         
         
         
         m:Eeva Kiviharju - Finsko
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         FOXTAN'S GOSSIP GIRL
              
         
         
         
         m:Zoltan Sabo - Švédsko
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         HAVANNA V. D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W Schöneberg - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         HOLLYDAY V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W.Schöneberg - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         ORLANDA DE LA ROSA
              
         
         
         
         m:Manuela Weiß - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         CLIVIA VOM JÜNGLINGSHOF
              
         
         
         
         m:Gabriele Jüngling - Německo
     
         Výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
          MERCURY FOX VANESSA
              
         
         
         
         m: Orsós Csaba - Maďarsko
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         DANFOX FRIDA
              
         
         
         
         m:HELGE GILBJERG NIELSEN, MARIANNE NIELSEN - Dánsko
     
         Výborný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         ASH GROVE MIRANDA
              
         
         
         
         m:VIBEKE SØRENSEN - Dánsko
     
         Výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         ANNABELLE V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W.Schöneberg - Německo
     
         Výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         PALOMA V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m:F.W.Schöneberg - Německo
     
         Výborný 4

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         CHELINES LA-REMUNDIALESKA
              
         
         
         
         m:Greta Larsen - Norsko
     
         Výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         KALLE V. D. TIBER
              Vdh/Dfzb 091176
         
         
         
         Heinz Stoffers
     
         výborný 1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         VIELFRASS WIISAS-WOITTO
              Fi 40894/09
         
         
         
         m: Anne & Olavi Tuovinen - Finsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         EGELYKKE I AM RONALDO
              
         
         
         
         ANNE HENRIKSEN DANMARK
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         MERCURY FOX LEDGER
              
         
         
         
         m: Ann Kilsund - Švédsko
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         JE-MA SPOT'S OLISOL MUMLE
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         QUENT V. HELMELAND
              
         
         
         
         m: C.A.F Warmenhoven - Holandsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         ORRI V.D. ZWESTER OHM
              
         
         
         
         Brigitt Horky-Haas - Rakousko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         KILLKENNY'S THRILLER
              
         
         
         
         Susanne Kryhl - Švédsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         WOLFHEART SKYJACKER
              
         
         
         
         m: Paula Heikkinen-Lehkonen
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         
              
         
         
         
         
     1 KALLE V. D. TIBER 2 VIELFRASS WIISAS-WOITTO 3 EGELYKKE I AM RONALDO 4 MERCURY FOX LEDGER
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         AGRIA ZAMBIA
              
         
         
         
         m: Jari Spagna Rosario - Itálie
     
         výborný 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         GRIA ZIPPER
              
         
         
         
         m: Axel Möhrke - Německo
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         HANDYMAN V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m: F.W. Schöneberg - Německo
     
         velmi dobrý 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         JASKO V.D. ZWESTER OHM
              
         
         
         
         m: Hans Erik Schneider - Německo
     
         výborný 1, CAC, CACIB, - Světový vítěz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         NAGANT V. HELMELAND
              
         
         
         
         m: Freiwald Thobias - Německo
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         HUNTERFILDS MAC THE KNIEF
              
         
         
         
         m: Ole Jørgen Sørli - Norsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         WOLFHEART GIL GRISSOM
              
         
         
         
         m: Paule Heikkinen-Lehkonen - Finsko
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         SVARTHUVANS AMERICAN HERO
              
         
         
         
         m: Helena Peterzens - Švédsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         CHALKIE
              
         
         
         
         m: JAN SCHÜTT - Dánsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         
              
         
         
         
         
     pořadí třída otevřená/ open class
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         MERCURY FOX HYU GRANT
              
         
         
         
         m: INGE RASMUSSEN - Dánsko
     
         výborný 1, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         VIELFRASS ROB ROY
              
         
         
         
         m: Anne + Olavi Tuovinen - Finsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         TOOFOX THE PHANTOM
              
         
         
         
         m: Ewa Lundén Švédsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         FAMOS V. D. BISMARCKQUELLE
              
         
         
         
         m: ANNE HENRIKSEN - Švédsko
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         JE-MA SPOT'S BY KALLE NIKE
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         BODILS PEPERONI
              
         
         
         
         m: Jørn Røtting - Norsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         SNOWBALL
              
         
         
         
         m: HENRIETTE LOMHOLT - Dánsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         INDIANFOX'S QUICKSILVER
              
         
         
         
         m: LARS-PETER - Dánsko
     
         dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída veteránů
         EGELYKKE DUSTIN
              
         
         
         
         m: GRAZYNA OG LARS PETER - Dánsko
     
         velmi dobrý 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         
     CACIB a R-CACIB
         

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FOXINGDANE CABA CABALA
              
         
         
         
         m: INGE RASMUSSEN - Dánsko
     
         výborný 1, Světový vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ROTTRIVER'S PUNK ROCKER
              
         
         
         
         m: Krister Ohlander-Lindblom - Švédsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         IDEAL V. D SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m: C.A.F Warmenhoven - Holandsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         QUINTA DE LA ROSA
              
         
         
         
         m: Manuela Weiß - Německo
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         JE-MA SPOT'S MEX SPOT
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         VIELFRASS WILHELMIINA
              
         
         
         
         m: Anne & Olavi Tuovinen - Finsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ONDRA V.D. ZWESTER OHM
              
         
         
         
         m: Hans Erik Schneider - Německo
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         JE-MA SPOT'S MEX OF HASSELØ
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         BUSALIZAS SPRING FAVORITE Lena Betilsson
              
         
         
         
         m: Lena Betilsson - Švédsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         QUEEN V. HELMELAND
              
         
         
         
         m: Freiwald Thobias - Německo
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         FOXLIFFORD'S ANNIETINGANDEVERYTING
              
         
         
         
         Torild & Daniel Smith-Olsen - Norsko
     
         dobrá

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         ICE-CREAM V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m: F.W. Schöneberg - Německo
     
         dobrá

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         TEXFORRIER MARIMEKKO
              
         
         
         
         m: Molli Nyman & S.Laitinen& C.Hoffman
     
         výborný 1, CACIB, - Světový vítěz, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         HIGHLIGHT V.D. SCHÖNEN BERGEN
              
         
         
         
         m: F.W. Schöneberg - Německo
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         JE-MA SPOT'S PIBER DEL SOL
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         HUNTERFIELDS SONATA
              
         
         
         
         m: Ole Jørgen Sørli & Kari - Norsko
     
         velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         
              
         
         
         
         
     1 -TEXFORRIER MARIMEKKO, 2 -HIGHLIGHT V.D. SCHÖNEN BERGEN, 3- JE-MA SPOT'S PIBER DEL SOL, 4 - HUNTERFIELDS SONATA
         

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         TEXFORRIER SHE'S ALL THAT
              
         
         
         
         m: Molli Nyman & Kaisa Loimupalo - Finsko
     
         výborný 1, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         BUSALIZAS BLACK CHENILLE
              
         
         
         
         m: Lena Bertilsson - Švédsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         SVARTHUVANS AMERICAN BEAUTY
              
         
         
         
         m: Helena Peterzens - Švédsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         BODILS BEA
              
         
         
         
         m: Annika Larsson - Švédsko
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         ITKINS KISS ME KATE
              
         
         
         
         m: Helena Peterzens - Švédsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         EVI V.D. SCHÖNENBERGEN
              
         
         
         
         m: F.W. Schöneberg - Německo
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         CHOUBAKA DE VALLAURIS DES ASTUCIEUX
              
         
         
         
         m: Mentreka Mathilde - Francie
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         WOLFHEART ATTACHED TO ME
              
         
         
         
         m: Kaisa Åkerman- Finsko
     
         výborný

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         VIELFRASS NARSILION
              
         
         
         
         m: Anne & Olavi Tuovinen - Finsko
     
         výborný 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         WOLFHEART TIMARU
              
         
         
         
         m: Heli Teitto & Breeser - Finsko
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         RESIDENSET'S PRIVATE COPY
              
         
         
         
         m: Ingrid M Olsson - Švédsko
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         JE-MA SPOT'S CHANEL NO 1
              
         
         
         
         m: MAJBRIT SCHRØDER - Dánsko
     
         výborný 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         
              
         
         
         
         
     1 -VIELFRASS NARSILION, 2 - WOLFHEART TIMARU, 3 -RESIDENSET'S PRIVATE COPY, 4 - JE-MA SPOT'S CHANEL NO 1
         

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída veteránů
         KILLKENNY'S IRRESISTIBLE IRIS
              
         
         
         
         m: Krühl, Susanne - Švédsko
     
         výborný 1, Světový vítěz - veterán

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída veteránů
         ACCOLADE RAMBLING ROSE
              
         
         
         
         m: Annika Larsson - Švédsko
     
         velmi dobrý 2

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009