Dnešní datum: 17. 07. 2018     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
ŘÁDY A PŘEDPISY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

NVP Klatovy    30.06.2018

rozhodčí: Letáčková Eva (CZ)

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Dexter Olgyra
         *20.4.2017     ČLP/FXD/38212
         o: Agria Nothing Like You
         m: Torri Abdank
         ch: Valerián Redek
         m: Zeman Karel
     
         velmi dobrý 1

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Ice King Star Franke
         *12.7.2016     ČLP/FXD/38025
         o: Blackdale Bright Star
         m: Niara Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Zeman Karel
     
         výborný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Keiss Star Franke
         *17.4.2017     ČLP/FXD/38209
         o: Koroh Qvality Nik Nikolas
         m: Blackdale Bouquet
         ch: Polehňa František
         m: Duspivová Iva
     
         výborná 1, CAJC, BOJ, BOB, 2.místo JBIG

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Yackrie od Žluté skály
         *3.3.2017     ČLP/FXD/38173
         o: Oliver od Žluté skály
         m: Sarah od Žluté skály
         ch: Peš Václav
         Rauner Pavel + Dagmar
     
         velmi dobrá 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída vítězů
         Mantra od Rytíře Malovce
         *5.5.2015     ČLP/FXD/37665
         o: Moon River van Foliny Home
         m: Undra od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Rozvoralová Simona
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Carron Lovcův Šperk
         *4.8.2017     ČLP/FXH/38357
         o: Car Bystřických hranic
         m: Jasmína Tuskulum
         ch: Vykysalová Barbora
         m: Bednařík Jiří
     
         výborný 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Nepomuk od Rytíře Malovce
         *26.2.2016     ČLP/FXH/37572
         o: Falcon Bohemia Kent
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Novák Jakub
     
         výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Savana od Rytíře Malovce
         *25.1.2017     ČLP/FXH/38148
         o: Joris Snugglewood's
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Martínková Jitka
     
         výborná 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Grace z Habrového revíru
         *30.3.2017     ČLP/FXH/38202
         o: Hard od Štěpánského rybníka
         m: Cora z Habrového revíru
         ch: Beránek Jiří
         m: Schneider Martin
     
         dobrá

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Réva od Rytíře Malovce
         *5.1.2017     ČLP/FXH/38136
         o: Krystal od Rytíře Malovce
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Novák Jakub
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Beretta Lovcův šperk
         *7.4.2016     ČLP/FXH/37904
         o: Daryl Holaských kopečků
         m: Jasmína Tuskulum
         ch: Vykysalová Barbora
         m: Navrátilová Zdeňka
     
         velmi dobrá 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Didi od Hraběte
         *23.4.2014     ČLP/FXH/37260
         o: Herodes od Štěpánského rybníka
         m: Buggy od Hraběte
         ch: Flener Pavel
         m: Flener Pavel + Natálie
     
         velmi dobrá 1

© KCHF ČR 2018