Dnešní datum: 20. 10. 2018     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
ŘÁDY A PŘEDPISY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

MVP České Budějovice    21.04.2018

rozhodčí: Matakovič Bojan (HR)

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Cammeron Adia Avi
         *23.11.2016     ČLP/FXD/38126
         o: Emerald Star Franke
         m: Vrony Star Franke
         ch: Králová Iva
         m: Králová Iva
     
         výborný 1, CAJC, BOJ, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Lasse Star Franke
         *18.5.2017     ČLP/FXD/38283
         o: Travella Sporting Chance
         m: Blackdale Cherry
         ch: Polehňa František
         m: Borkovcová Radomíra
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Ice King Star Franke
         *12.7.2016     ČLP/FXD/38025
         o: Blackdale Bright Star
         m: Niara Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Želiborová Ludmila
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Max z Úsovska
         *3.7.2016     ČLP/FXD/38010/17
         o: Mold Hunter Lek
         m: Janie z Úsovska
         ch: Demel Petr
         m: Demel Petr
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Bor z Pustiny
         *11.4.2015     ČLP/FXD/37614
         o: Ir z Bílé Podještědí
         m: Yvette z Lipavy
         ch: Fikejs Roman
         m: Joza Jaroslav + Joza Jakub
     
         dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Monty z Úsovska
         *3.7.2016     ČLP/FXD/38013/17
         o: Mold Hunter Lek
         m: Janie z Úsovska
         ch: Demel Petr
         m: Demel Petr
     
         výborný 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Strozzavolpe Hunting Tiger
         *10.3.2014     ROI 14/66162
         o: Strozzavolpe Specila Design
         m: Strozzavolpe Tiger Nut
         ch: Calonaci Marco
         m: Vařechová Leona + Luigi Deli Pier
     
         výborný 1, CAC, CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída veteránů
         Chuck Star Franke
         *24.1.2009     ČLP/FXD/34928/10
         o: Black Star Franke
         m: Kiss Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Rousková Lidmila
     
         výborný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Keiss Star Franke
         *17.4.2017     ČLP/FXD/38209
         o. Koroh Qvality Nik Nikolas
         m: Blackdale Bouquet
         ch: Polehňa František
         m: Duspivová Iva
     
         výborná 1, CAJC, BOS

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         In Love Star Franke
         *17.7.2016     ČLP/FXD/38030
         o: Blackdale Bright Star
         m: Niara Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Staniová Veronika
     
         výborná 1, CAC, CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Opuncie od Rytíře Malovce
         *18.3.2016     ČLP/FXD/37884
         o: Elias't Beuke Jagerken
         m: Undra od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Coal ze Střížovských luk
         *27.4.2017     ČLP/FXH/38245
         o: Deny z Habrového revíru
         m: Karina od Hombreho
         ch: Vejnarová Denisa
         m: Vejnarová Denisa
     
         výborný 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Scott z Dlouhých dílů
         *8.3.2017     ČLP/FXH/38177
         o: Napoleon z Dlouhých dílů
         m: Peggy z Dlouhých dílů
         ch: Trnka Pavel
         m: Trnka Pavel
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Lot Bohemi Šibeník
         *20.11.2016     ČLP/FXH/38120
         o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
         m: Dela Bohemia Šibeník
         ch: Šabatka Jan
         m: Šabatka Jan
     
         velmi dobrý 1

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Ex Xiamant
         *19.9.2016     ČLP/FXH/38062
         o: Audi v.Birkenweg
         m: Agi Xiamant
         ch: Lanc Zdeněk, JUDr.
         m: Schwarzová Alžběta
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         Lotos od Rytíře Malovce
         *23.1.2015     ČLP/FXH/37528
         o: Emperor Tuskulum
         m: Bílá noc od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Martínková Daniela
     
         výborný 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         Nepomuk od Rytíře Malovce
         *26.2.2016     ČLP/FXH/37872
         o: Falcon Bohemia Kent
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOS

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída šampionů
         Clif od Jestřábí tvrze
         *31.5.2014     ČLP/FXH/37311
         o: Ainar Lemart
         m: Aika Vives Bohemia
         ch: Šlosar Jan
         m: Šlosar Jan
     
         výborný 2, R.CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Harmonie v.d.Bismarckquelle
         *31.1.2017     ČLP/FXH/38282
         o: Vamos v.d.Bismarckquelle
         m: Fly v.d.Bismarckquelle
         ch: Möhrke Axel
         m: Fogas Robert
     
         výborná 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Savana od Rytíře Malovce
         *25.1.2017     ČLP/FXH/38148
         o: Joris Snugglewood's
         m: Opera od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Martínková Jitka
     
         výborná 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Lisa Bohemia Šibeník
         *20.11.2016     ČLP/FXH/38123
         o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
         m: Dela Bohemia Šibeník
         ch: Šabatka Jan
         m: Šabatka Jan
     
         velmi dobrá 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Diana Pink Terror
         *1.12.2016     ČLP/FXH/38125
         o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
         m: Giza Budaiov dvor
         ch: Pavlicová Kateřina
         m: Homolová Kateřina
     
         velmi dobrá 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Zyra od Štěpánského rybníka
         *26.4.2017     ČLP/FXH/38232
         o: Dragon z Úsovska
         m: Jorry od Štěpánského rybníka
         ch: Kleinhampl Vít, Ing.
         m: Kapoun Josef
     
         velmi dobrá

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Réva od Rytíře Malovce
         *5.1.2017     ČLP/FXH/38136
         o: Krystal od Rytíře Malovce
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Julka ze Šilfova dolu
         *6.1.2017     ČLP/FXH/38140
         o: Nery ze Šilfova dolu
         m: Renda z Šilfova dolu
         ch: Švéda František
         m: Mišáková Eva
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Chiva Bohemia Šibeník
         *19.4.2015     ČLP/FXH/37632
         o: Car z Bystřických hranic
         m: Dara Bohemia Šibeník
         ch: Šabatka Jan
         m: Burdová Dana
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Mona Val-Rico
         *21.4.2014     ČLP/FXH/37252
         o: Bárt z Určic
         m: Hira Val-Rico
         ch: Straňák Karel
         m: Řezníček Pavel
     
         velmi dobrá 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         Lavenia Tuskulum
         *14.10.2013     ÖHZB/FTG 14613
         o: Wild Hog Vielfrass
         m: Inspira Tuskulum
         ch: Hutěčka Vladimír, Ing.
         m: Groessinger Martin + Jeitler Kalinka
     
         výborná 1, CAC

© KCHF ČR 2018