Dnešní datum: 17. 08. 2018     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
ŘÁDY A PŘEDPISY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

XI.Hanácká národní výstava psů    13.01.2018

rozhodčí: Ridarčíková Gabriela, MVDr.

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Cammeron Adia Avi
         *23.11.2016     ČLP/FXD/38126
         o: Emerald Star Franke
         m: Vrony Star Franke
         ch: Králová Iva
         m: Králová Iva
     
         výborný 1, CAJC, BOJ, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Cyro Steppe Farm
         *28.2.2017     SPKP 3897
         o: Moon River van Foliny Home
         m: Jolli Star Franke
         ch: Havelka Tibor
         m: Malaska Václav
     
         výborný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         In Love Star Franke
         *17.7.2016     ČLP/FXD/38030
         o: Blackdale Bright Star
         m: Niara Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Staniová Veronika
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída vítězů
         Mantra od Rytíře Malovce
         *5.5.2015     ČLP/FXD/37665
         o: Moon River van Foliny Home
         m: Undra od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Rozvoralová Simona
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Qui-Gon Jinn od Rytíře Malovce
         *24.9.2016     ČLP/FXH/38068
         o: Gamin od Rytíře Malovce
         m: Bílá noc od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Kubrická Marie
     
         výborný 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         Nepomuk od Rytíře Malovce
         *26.2.2016     ČLP/FXH/37872
         o: Falcon Bohemia Kent
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Réva od Rytíře Malovce
         *5.1.2017     ČLP/FXH/38136
         o: Krystal od Rytíře Malovce
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Anita FS Adia Avi
         *19.2.2016     ČLP/FXH/37867
         o: Agria Total Recall
         m: Asie Super Pride
         ch: Králová Iva
         m: Králová Iva
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Kopretina od Rytíře Malovce
         *26.11.2014     ČLP/FXH/37478
         o: Sivaš od Rytíře Malovce
         m: Ebony od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1, CAC

© KCHF ČR 2018