Dnešní datum: 24. 08. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Mezinárodní výstava psů/ International dog show Č. Budějovice    10.10.2015

rozhodčí: Ehrenreich Günther (AT)

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Darsy z Elgardu
         *22.1.2013     ČLP/FXD/36752/15
         o: Blackdale Bright Star
         m: Araxa z Elgardu
         ch: Duspivová Iva
         m: Duspivová Iva
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída veteránů
         Toník Star Franke
         *8.12.2005     ČLP/FXD/33085/07
         o: Kipper Star Franke
         m: Myster Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Rousková Lidmila
     
         výborný 1, BOV

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Krystal od Rytíře Malovce
         *26.11.2014     ČLP/FXH/37477
         o: Sivaš od Rytíře Malovce
         m: Ebony od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Clif od Jestřábí tvrze
         *31.5.2014     ČLP/FXH/37311
         o: Ainar Lemart
         m: Aika Vives Bohemia
         ch: Šlosar Jan
         m: Šlosar Jan
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         John od Zahrádeckých rybníků
         *1.1.2014     ČLP/FXH/37137
         o: Horesst od Zahrádeckých rybníků
         m: Athéna Game Power
         ch: Nožka Jan
         m: Nožka Jan
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Gamin od Rytíře Malovce
         *11.9.2013     ČLP/FXH/37061
         o: Belfox Igor
         m: Opera od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Gina z Žákova háje
         *20.9.2014     ČLP/FXH/37439
         o: Athos od Nextry
         m: Cita z Žákova háje
         ch: Adamec Jaroslav
         m: Adamec Jaroslav
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Idarat Lemart
         *9.4.2014     SPKP 2910
         o: Gryzli od Títěže
         m: Tera Lemart
         ch: Štefek Marian
         m: Šlosar Jan
     
         výborná 1, CAC, R. CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Dalila Bicskás
         *15.4.2014     ČLP/FXH/37242
         o: Private Pose Residenset´s
         m: Yris Delaware
         ch: Fogas Robert
         m: Prajzler Romar
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         Aura Boramo od Rytíře Malovce
         *20.2.2013     ČLP/FXH/36776
         o: Jerry Belfox
         m: Oddeta Boramo Sole
         ch: Nováková Iveta
         m: Králíčková Jitka
     
         výborná 1, CAC, CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída veteránů
         Nextra od Rytíře Malovce
         *2.1.2007     ČLP/FXH/33690/09
         o: Komic v.d. Bismarckquelle
         m: Gaudea od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Aneta
     
         výborná 1, BOV, BOS

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009