Dnešní datum: 22. 06. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Mezinárodní výstava psů / International dog show Mladá Boleslav    30.08.2014

rozhodčí: Olga Dolejšová

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         HOPÍK z Bambouzku
         *14.5.2013     ČLP/FXD/36924
         o: Artuš z Rataj
         m: Faty z Havlanky
         ch: Kapoun Josef
         m: Končelík Jiří
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída veteránů
         TONÍK Star Franke
         *8.12.2005     ČLP/FXD/33085
         o: Kipper Star Franke
         m: Myster Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Rousková Lidmila
     
         výborná 1, BOV

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         DEXY z Elgardu
         *22.1.2013     ČLP/FXD/36755
         o: Bright Star Blackdale
         m: Araxa z Elgardu
         ch: Duspivová Iva
         m: Šafka Jan
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         VRONY Star Franke
         *23.3.2012     ČLP/FXD/36433
         o: Bright Star Blackdale
         m: Fairy Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Králová Iva
     
         výborná 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         HARDY Bohemia Kent
         *18.11.2013     ČLP/FXH/37113
         o: Chart od Oslavy
         m: Claret od Rytíře Malovce
         ch: Pačes Dalibor, Ing.
         m: Vrkoslavová Jana
     
         výborná 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         TOTAL RECALL Agria
         *27.6.2013     ČLP/FXH/37124
         o: Yazoo Agria
         m: Kim Wilde Agria
         ch: Korozs Andras
         m: Králová Iva
     
         výborná 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         DALIBOR Vives Bohemia
         *7.5.2013     ČLP/FXH/36871
         o: Asparagus Vives Bohemia
         m: Eliza Game Power
         ch: Veselý Viktor
         m: Šukovský Karel
     
         výborná 1, CAC, CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         DARK Podještědská smečka
         *28.3.2011     ČLP/FXH/35970
         o: Uragan v.d. Bismarckquelle
         m: Melissa od Hrubého lesa
         ch: Bohunová Pavlína
         m: Oulehlová Eva
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         UGADA z Borotínských lesů
         *2.1.2014     ČLP/FXH/37139
         o: Kuno od Rytíře Malovce
         m: Nicol z Borotínských lesů
         ch: Brož Antonín, Ing.
         m: Brož Antonín, Ing.
     
         velmi nadějná 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         CHOKOLADA od Hrubého lesa
         *16.3.2013     ČLP/FXH/36790
         o: Goldfever of Sweetest Poison
         m: Tawny od Hrubého lesa
         ch: Pospíchal Martin
         m: Kozlová Petra, Bc., Průcha Roman
     
         výborná 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         RIA z Borotínských lesů
         *1.6.2010     ČLP/FXH/35704
         o: Sivaš od Rytíře Malovce
         m: Nicol z Borotínských lesů
         ch: Brož Antonín, Ing.
         m: Brož Antonín, Ing.
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         NICOL z Borotínských lesů
         *1.5.2008     ČLP/FXH/34517
         o: Erney Steinbach Terry
         m: Hajdy z Borotínských lesů
         ch: Brož Antonín, Ing.
         m: Brož Antonín, Ing.
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         GÁJA od Hrubého lesa
         *16.4.2012     ČLP/FXH/36478
         o: Twain od Hrubého lesa
         m: Qualla od Rytíře Malovce
         ch: Pospíchal Martin
         m: Kozlová Petra, Bc., Průcha Roman
     
         výborná 2, R.CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         YRIS Delaware
         *23.4.2011     ČLP/FXH/37327
         o: Harvard Agria
         m: Penelopa Delaware
         ch: Geana Radu
         m: Fogas Robert
     
         výborná 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         VESNA od Rytíře Malovce
         *8.3.2012     ČLP/FXH/36400
         o: Jerry Belfox
         m: Ebony od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Aneta, Ing.
     
         výborná 2, R.CAC, R.CACIB

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009