Dnešní datum: 22. 06. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno/ International dog show Brno    06.02.2010

rozhodčí: Kewin Brown - GB

 
 
         
              
         
         rozhodčí: Kevin Brown - GB
         výsledky: Leona Vařechová, Iveta Nováková
         foto: Leona Vařechová, Vladimír Hutěčka, Radana Smolková
     
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Uzzu Star Franke
         8.2.2006     ČLP/FXD/33182
         o:Black Star Franke
         m:Ugata Star Franke
         ch:Polehňa František
         m:Vařechová Leona
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Ir z Víselců
         15.12.2003     ČLP/FXD/32041/05
         o: Dar z Úsovska
         m: Gera z Viselců
         ch: Komárek Josef
         m: Voborník Jiří
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Ary Kornic
         25.2.2008     ČLP/FXD/3¨4366
         o: Tom Star Franke
         m: Kirby z Benkovského kopce
         ch: Jakubec Zdeněk
         m: Jakubec Zdeněk
     
         velmi dobrý 1

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Cassarron Maximus
         12.11.2001     2170 CN
         o: Fairwyre Commander at Grambrae
         m: Swett Ballynease
         ch: Cassidy D.
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 1, CAC, CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Fakir v.d. Schonen Bergen
         22.8.2003     DFZB 044147
         o: Daro v.d. Schonen Berger
         m: X-Aica v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.-Wilhelm
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 2, R-CAC, R-CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Dzhassta Top Type
         15.12.2006     RKF 2006520
         o: Grove Highwaystar
         m: Dzhassta Chrystall
         ch: Aberkova T. N.
         m: Chistova Svetlana
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         
     CACIB a R-CACIB
         

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI
         
              
         
         
         
         
     o CACIB
         

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Monny od Žluté skály
         21.3.2009     ČLP/FXD/35026
         o:Black Star Franke
         m: Zilva v. Junglingshov
         ch: Ing. Peš Václav
         m: Ing. Peš Václav
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Fay Black Star Franke
         4.6.2008     ČLP/FXD/34587
         o: Travella Sporting Chance
         m: Kora Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Vařechová Leona
     
         výborná 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Pannama v.d. Schonen Bergen
         25.4.2008     DFZB 08 4301
         o: Diamant v.d. Schonen Bergen
         m: Coca-cola v.d. Sparrenburg
         ch: Schonenberg F.-Wilhelm
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Paloma v.d. Schonen Bergen
         25.4.2008     DFZB 08 4300
         o: Diamant v.d. Schonen Bergen
         m: Coca-cola v.d. Sparrenburg
         ch: Schonenberg F.-Wilhelm
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Havanna v.d. Schonen Bergen
         18.9.2007     DFZB 74555
         o: Sonorra Super Trooper
         m: Netherton Celebration
         ch: Schonenberg F.-Wilhelm
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         Olympia z Benkovského kopce
         3.4.2007     ČLP/FXD/33800
         o: Merlin v.d. Schonen Bergen
         m: Kirby Tajfun
         ch: Smékal Dalibor
         m: Urbánková Blanka
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 
         
              
         
         
         
         
     hladcí o BOB
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Elf od Rusavky
         26.4.2009     ČLP/FXH/35073
         o: Art od Oslavy
         m: Afrodita od Balcarky
         ch: Vendera Miloš
         m: Jarinkovič Jan
     
         Velmi dobrý

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Fred z Kraví hlavy
         17.7.2007     ČLP/FXH/34704
         o: Favorit od Rytíře Malovce
         m: Dora z Kraví hlavy
         ch: Pelíšek Vladimír
         m: Pavlíček Viktor
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Agria Zambia
         14.10.2008     MOE SF/5973/08
         o: Tamsam Ring Side Gossip
         m: Qualla v.d. Bismarckquelle
         ch: Korozs András + Judit
         m: Spagna Jari
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Sivaš od Rytíře Malovce
         8.8.2007     ČLP/FXH/34132
         o: Belfox Diamond
         m: White Orchid od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Simona
     
         velmi dobrý 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Jacob Boramo Sole
         26.6.2007     ČLP/FXH/32373/07
         o: Komic v.d. Bismarckquelle
         m: Genessis z Děkanu
         ch: Králíčková Jitka
         m: Novotná Dana
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Ciro z Krčmaně
         18.9.2007     ČLP/FXH/34218
         o: Teddy Tuskulum
         m: Zorka z Krčmaně
         ch: Moudrý Čeněk
         m: Moudrý Čeněk
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         West Tuskulum
         3.7.2007     ČLP/FXH/34041/08
         o.Agria Wild Word
         m: Juna Tuskulum
         ch: Ing. Hutěčka Vladimír
         m: Smolková Radana
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         Faraon od Štěpánského rybníka
         28. 8. 2007     ČLP/FXH/34151
         o: Pax od Rytíře Malovce
         m: Aggy od Štěpánského rybníka
         ch: Kleinhampl Vít
         m: Juračka Luděk
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Ebony od Rytíe Malovce
         4. 3. 2009     ČLP/FXH/34997
         o: Agria Waterfall
         m: Mamba od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Simona
     
         výborná 1, CAJC, Nej. mladý

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Gira Hunderlov
         27. 7. 2008     SPKP 2627
         o: Agria Wild Word
         m: Oxa Hunderlov
         ch:Glezgo Peter
         m: Buliščáková Silvia
     
         velmi dobrá 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Colora Bohemia Kent
         17. 2. 2008     ČLP/FXH/34362
         o: Ben od Oslavy
         m: Claret od Rytíře Malovce
         ch: Ing. Pačes Dalibor
         m: Ing. Pačes Dalibor
     
         výborný 1, CAC, R-CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         Belinda v.d. Schonen Bergen
         2. 11. 2005     DFZB 061030
         o: Agria Hello Goodbye
         m: No-Na-Me Alice Springs
         ch: Schonenberg F.- Wilhelm
         m: Schonenberg F.-Wilhelm
     
         výborný 1, CAC, CACIB

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009