Dnešní datum: 21. 07. 2019     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
ŘÁDY A PŘEDPISY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 10.-11.11.2012
Vydáno dne 15. 11. 2012 (3133 přečtení)Klubové honičské zkoušky konané na Sokolovsku ve dnech 10

Klubové honičské zkoušky konané na Sokolovsku

ve dnech 10.-11. listopadu 2012

V těchto dnech se konaly mezinárodní HZ za účasti našeho klubu a Klubu chovatelů jagdteriérů v Čechách. K nim se dostavilo 5 foxteriérů a 7 jagdteriérů, tedy celkem 12 psů. Vůdci byli dochvilní a na sraz, který byl v 8,00 hod.v hospodě „U divočáka“ v Krásnu, všichni dorazili včas.

Účast na zkouškách byla vskutku mezinárodní, neboť kromě našeho zahraničního člena, pana Larryho Lewise, který vedl svého psa Cézara z Habrového revíru, se zkoušek účastnili 3 zahraniční rozhodčí, a to ze Slovenské republiky.Vrchním rozhodčím byl Bohuslav Papež a rozhodčí, korona, která posuzovala výkony zúčastněných psů pracovala v tomto složení: Rostislav Bejček CZ (chov.st. „Bejro Agi“), Zdeno Fronc SK (chov „Aluminium“), Radovan Babiak SK (chov „pod Babiakovej hory“) a Ján Füri SK (chov „Hurikán“). Páni rozhodčí jsou aktivními chovateli JGT a foxteriérů a zároveň velmi zkušenými vůdci.Tedy předpoklad citlivosti a zkušenosti v posuzování zde byl a zároveň i objektivity při vyhodnocování jednotlivých disciplín.

Po slavnostním nástupu a veterinární kontrole jsme v konvoji dojeli do zaslíbeného revíru vzdáleného přibližně 24 km, kde na nás již čekali místní členové MS v čele s hospodářem a předsedou a ostatními hosty. Opět jsme to stihli na smluvený čas, a tak se dal očekávat hladký průběh prvního dne zkoušek a návratu na základnu za světla. Den byl příznivý, tj. že nepršelo a bylo poměrně sucho. Byly pro nás připraveny dvě rozsáhlé leče, které vedle sebe sousedily. Bez zbytečných okolků byl proveden nástup a zahájen společný lov. Po vypuštění psů nastal opravdový koncert psích hlasů. V leči bylo spousty černé zvěře, sičí zvěře a lišek. Střelba se v podstatě ozývala ze všech stran, ale o úspěšnosti jsme v tu dobu neměli ani tušení, až po ukončení první leče, což bylo asi po dvou hodinách. Výsledek střelby byl dosti žalostný, neboť na výloži se sešlo šest selat a jedna liška. Celkem prý padlo 19 ran, odstřel černé byl povolen pouze v selatech. Kuriozní bylo to, že jedno sele chytli psi v leči a ostatních pět selat střelil místní člen MS. Byl k dispozici čerstvý nevyvržený kus černé zvěře, a tak při krátké přestávce bylo provedeno chování u střeleného kusu. Zde nebyl žádný problém, ba naopak všichni měli hodnocení ve čtyřkách a FXH Elton Bohemia Kent, vedený Jiřím Marešem, obdržel 5 bodů navíc za oznámení na brinxl, což vyvolalo obdiv ostatních zúčastněných. Další 2 body za oznámení obdržel Cézar z Habrového revíru vedený Larrym Lewisem.

Ve druhé leči bylo opět velké množství černé zvěře a samozřejmě zvěře sičí. Psi se naplno realizovali a byl jsem přímým svědkem, jak postřelenou laň psi stavěli a měl jsem i příjemný pocit, neboť u toho byl i FXH Cézar. Po ukončení druhé leče byl na moji žádost proveden výřad a my jsme mohli pokračovat v plnění ostatních disciplín. Mimochodem na výřadu bylo 8 kusů zvěře sičí, 6 selat a 2 lišky. Klid na stanovišti přinesl mnohé překvapení a padaly dokonce i jedničky. Na odložení již nenastoupil JGT Gaston Merom, který na žádost vůdce odstoupil. Pes tento den podával velice podprůměrný výkon a vzhledem k nízké klasifikaci to bylo i rozumné. Poslední disciplínou bylo odložení, které ostatní psi zvládli ve vysokých známkách.

Po příjezdu na „základnu“, kde nás čekala příjemně vyhřátá vinárna a něco k jídlu, se začalo diskutovat o zážitcích z prvního dne zkoušek a o ostatních loveckých historkách.

Ráno opět byl sraz v 8,00 hod., dokonce i divočák se dostavil již před osmou hodinou. Po krátkém zhodnocení a seznámení s programem druhého dne zkoušek byl proveden přesun do nedalekého revíru Městských lesů Loket. Po uzavření divočáka do obůrky započal druhý zkouškový den.

Psi nastupovali podle rozlosovaného pořadí a mohu říci, že jsem neměl dobrý pocit z prvních dvou psů, kteří po poradě rozhodčích obdrželi za 1. Ostatní již nepřekvapili, odváděli výbornou práci. Poslední dva nás opět nemile překvapili, neboť opět za 1 a bohužel FXH Cézar, který startoval jako poslední, nesplnil disciplínu a byl ohodnocen 0. Dál již nepokračoval, byla to škoda, protože z naháňky neměl výsledky špatné, ale bohužel neměl vůbec tuto disciplínu nacvičenou.

Po této disciplíně se již rýsoval favorit, a to v podobě FXH Eltona. Po obůrce byl proveden rychlý přesun na stopy a čekalo se, jak dopadne výkon na dosledech. Z deseti psíků pouze čtyři obdrželi po 4 a ostatní se pohybovali o stupeň níže. Sledoval jsem Eltona při práci na stopě, pes šel velmi jistě soustředěně, vůbec nevnímal nervozního vůdce a velice pěkným volným tempem došel až na konec stopové dráhy. Za tuto práci obdržel známku 4. Ještě sice nebylo rozhodnuto, neboť do konce zkoušek zbývaly ještě dvě disciplíny, vodění na řemeni, klid po ráně. Elton toto zvládl bez problémů a o vítězi zkoušek bylo rozhodnuto. Další želízko v soutěži byla i FXD Dalia Concord from Zliv, která na stopu nastupovala doposud se samými čtyřkami. Za práci na stopě obdržela 3 a ostatní disciplíny dokončila opět v samých čtyřkách. Ovšem nejkvalitnější práci na stopě provedl FXD Jerry od Žluté skály, kterému přes stopu přešla liška, která se zvedla z nedalekého bukového kotlíku. Pes tuto stopu označil a vrátil se zpět na sledovanou umělou stopu a bezpečně došel až na její konec. Opět volným tempem, s maximální soustředěností a přesností. Bohužel pes měl podmíněnou známku a skončil v druhé ceně.

Tak jak první den vyšlo počasí, tak druhý den pršelo a byli jsme rádi, že jsme opět ve vyhřáté vinárně, kde jsme rychle zpracovali výsledky. O vítězi bylo rozhodnuto, ale jaké bylo překvapení z umístění na druhém místě, kde skončila FXD Dalia s vůdcem Richardem Gobym.

Musím se přiznat,že při vyhlašování výsledků jsem byl velice dojat a výsledek těchto společných klubových zkoušek byl největším darem za osmileté působení ve funkci výcvikáře našeho klubu a zároveň i propagací v konkurenci ostatních skvělých psů. Při této příležitosti bych chtěl připomenout vynikající druhé místo na Memoriálu MVDr F.Stehlíka psa FXH Asparaguse Vives Bohemia vedeného panem Zadražilem a letošní vítězku Memoriálu Jožky Martínka Verunu ze Šilfova dolu vedenou Jiřím Ondráčkem. Všechny tyto vrcholné akce jsou připravovány ve spolupráci s chovatelskými kluby jagdteriérů a lepší propagace pro naše plemena nemůže ani být. Nejde o to srovnávat, ale jde hlavně ukázat, že to může fungovat i na té nejprestižnější úrovni. A toto si myslím, že se za poslední čtyři roky podařilo.

Ale vrátím se k naší akci, pět psů ukončilo HZ v první ceně a všichni neúnavně pracovali na černé zvěři a splnili všechny další podmínky pro získání pracovního titulu „DIVIAČIAR“. Po poradě z rozhodčími byl tento titul jednomyslně těmto psům přiznán. Výsledky jsou zpracované v tabulce, která zároveň ukazuje i pořadí umístění jednotlivých psů.

Nemohu ani opomenout naše sponzory, kteří se přispěli věcnými dary nebo finanční částkou. Tradičně bylo zapojeno TESCO Cheb, finanční příspěvky poskytli naši členové pánové Láďa Mrštík a ing.Jiří Andr, kteří v součtu poskytli částku 4.500,- Kč. Zvláštní cenu pro vítěze darovala chovatelská stanice „von Leinbruck“ pana Luboše Hemra – kufřík se sadou kuchyňských nožů a steakových příborů. Velký dík patří pochopitelně revírům MS Mirotický les, Městské lesy Loket a LČR Kladská, kteří nezištně poskytli své revíry ke konání takto rozsáhlých zkoušek.

Pro náš klubový Zpravodaj zaznamenal Bohuslav Papež

 

Plemeno

Jméno psa

Jméno vůdce

Nos

Hledání

Nahánění

a) zajíc, liška

b) divočák, vysoká

Hlasitost

Dosled

a) vodič

b) hlasič, oznamovač

Ochota k práci na černou

Poslušnost

Chování po výstřelu

Chování u střel, zvěře

Chování na stanovišti

a) na řemeni

b) volně

Vytrvalost

Orientace

Vodění na řemeni

Odložení

a) na řemeni

b) volně

Poznámka

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

1

 

FXH

Elton Bohemia Kent

Mareš Jiří

 

  4

 

4

 

 

 

4

 

 4

 

  4

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

 

  4

209 b.I.c. Vítěz zkoušek,CACIT,CACT,

DIVIAČIAR,+5 bodů

2

 

FXD

Dalia Concord from Zliv

Goby Richard

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  3

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

199 b.I.c.R-CACIT,

CACT,

DIVIAČIAR

 

3

 

JGT

Fído Bejro Agi

Hemr Luboš

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  4

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

196 b. I.c. CACT,

DIVIAČIAR

4

 

JGT

Ajka ze Semické labiny

Řezba Jaroslav

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  4

 

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

196 b. I.c. R-CACT

DIVIAČIAR

5

 

JGT

Lara z Břežanských strání

Krpeš Ladislav

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  3

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

  3

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

181 b. I.c.

DIVIAČIAR

6

 

FXD

Jerry od  

Žluté skály        

Goby Richard

 

  4

 

3

 

 

3

 

 2

 

  4

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

187 b. II.c

hlas 2

7

 

JGT

Karla od Kunšovské bašty

Kubeš Jan

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  3

 

 

 

4

 

  4

 

  4

 

  4

 

  1

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

177 b. III.c

chování na stanovišti 1

8

 

JGT

Arina Bora od Roláku

Kanta Vratislav

 

  4

 

4

 

 

4

 

 4

 

  2

 

 

1

 

  2

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

159 b. III.c.

ochota na černou 1

9

 

FXH

Aika Vives Bohemia

Šlosar Jan

 

  3

 

3

 

 

3

 

 3

 

  3

 

 

1

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  3

 

  1

 

  4

 

 

  4

152 b. III.c.

ochota na černou 1

10

 

JGT

Chyr pod Přimdou

Čech Václav

 

  3

 

3

 

 

3

 

 3

 

  3

 

 

1

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

  4

 

  4

 

151 b. III.c.

ochota na černou 1

11

FXH

Cézar z Habrového revíru

Lewis Larry

 

  3

 

3

 

 

4

 

 

 

 

0

 

 

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

  4

 

 

  4

 

+2 body za oznámení

neobstál

12

 

JGT

Gaston Merom

Moravec Martin

 

  2

 

2

 

 2

 

 

 1

 

 

 

 

 

 

  4

 

  1

 

 

 

 

 

 

odstoupil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto:Richard Goby, Klára Placatková

MEDZINÁRODNÉ DURIČSKÉ SKÚŠKY

     Veľmi som sa potešil, keď som sa dozvedel, že ma pozývajú ako rozhodcu na medzinárodné duričské skúšky do Českej republiky, ktoré usporadúva KCHF ČR, so spoluprácou klubu chovateľov jagdterierov. Medzi pozvaných patrili aj dvaja moji dobrí priatelia rozhodcovia Rado Babiak a Zdeno Froncz zo Slovenska.

     Nadišiel čas odchodu piatok 9. 11. 2012. Počas dlhej, až 8 hodinovej cesty sme sa rozprávali o rôznych záležitostiach súvisiacich s výcvikom psov, vlastne sme si odovzdávali skúsenosti. Hlavne Zdena som sa vyzvedal o svojich metódach, ale veľa nového som sa nedozvedel. Potvrdilo sa mi na základe jeho odpovedí, že len každodenná svedomitá a systematická práca môže viesť k úspechu. Spomenuli sme aj prácu na stope a použitie „brinxlu“ pri oznamovači. S týmto spôsobom práce u malých plemien sa ani jeden z nás  nestretol v praxi. Takže takmer celodenná cesta ubehla rýchlo a v pohode. V podvečerných hodinách sme dorazili do obce Krásno, kde sme boli ubytovaní v penzióne u Bejčkú. Ďalším rozhodcom bol Rosťa Bejček, syn majiteľa penzionu Franta Bejčka, ktorý je mimochodom  tiež rozhodca a síce bol členom rozhodcovského týmu, keď som sa zúčastnil pred niekoľkými rokmi ako vodič na týchto (vtedy CACT- ových) skúškach so svojim vynikajúcim psom Hurikan SK UDINom (získal R-CACT).

     Keď sme sa ubytovali dorazil aj hl. rozhodca, súčasne aj organizátor týchto skúšok pán Bohuslav Papež. Môj starý priateľ, s ktorým som absolvoval už niekoľko akcií. Vlani bol hlavným rozhodcom u nás na prvých duričských skúškach so zadávaním titulu CACIT organizovaných SKCHTaF. Najzaujímavejšie chvíle som s ním zažil podobne ako v teň deň so Zdenom a Radom v aute, totiž mnoho krát sme cestovali spolu do zahraničia po tituli CACIT pre našich psov, do Maďarska a Srbska, kde som mu robil zároveň tlmočníka a tiež do Francúzka, kde nám prekladal môj syn Tomáš.

     Ale vráťme sa z krásnych spomienok do prítomnosti. Po srdečnom zvítaní nás posadil okolo seba a prebehla veľmi vážna porada rozhodcov. Upozornil nás hlavne na odlišnosti skúšobných poriadkov CZ a SK. Aj ja som si dovolil zdôrazniť odlišnosti pri zadávaní titulu DIVIAČIAR.

     Večera bola zabezpečená štýlovo vo vinárni „U Divočáka“, kde na obsluhovacom pulte stál z dreva vytesaný „kňour“ – alebo po našom „kanec“, ktorého som chodil obdivovať pomerne často.

     V sobotu ráno po prekrásných melódiách lesných rohov skúšky otvoril vrchný hajný-lovčí pán Jaroslav Adámek- chovná stanica Tajfún /s chovom FXD, na ľútosť mnohých chovateľov skončil/ - za miestnu organizáciu, ktorým boli Loketské mestské lesy. Po ňom sa ujal slova hlavný rozhodca pan Papež. Po privítaní účastníkov, oboznámil všetkých s organizačnými záležitosťami. Na našu ľútosť sme sa dozvedeli o zmene proti slovenskému skúšobnému poriadku, že v pohone sa neloví, na druhej strane sme sa tešili, že lovci na štandoch lovia aj pre mnohých ešte neznámu zver, jeleňa siku – holú. Neskôr som sa dozvedel, že aj z radov vodičov sa našli takí, ktorí sa s touto zverou ešte v prírode nestretli.

     Po presune priamo do lesa, kde sa konala poľovačka nás čakalo miestne poľovnícke združenie, ktoré malo pre nás pripravené 2 pohony. Prekrásny smrekový les s prímesov málo dubín nám zatajoval dych, keby tam nebolo toľko čerstvého ozónu, podaktorý by možno padli aj na kolená pred majestátnymi velikánmi Slavkovského lesa.

     Po rozostavaní honcov a tiež psovodov podľa štartovacích čísel sme netrpezlivo čakali na signál z trúbky hlavného rozhodcu na začatie pohonu. Ja som sa snažil umiestniť v blízkosti dvoch FXD a mal som na starosti aj jedného jagoša. Krátko po očakávanom signály a následnom vypustení psov padali prvé výstreli. Len praví lovci vedia, čo sa odohráva v duši skutočného poľovníckeho psovoda. Otázky a odpovede. Je tam aj môj pes? Durí diviakov? Vidia to aj kompetentní – strelci a rozhodcovia? A často padne aj otázka, keď je príliš ostrý, nestalo sa mu niečo? Ale áno, všetko je v poriadku. Všetci psi sú zdraví, po 19 výstreloch na výloži leží 6 odrastených prasat - /lovili sa iba prasce/. Strelci boli obozretní, púšťali veľké kusy, aj keď ich psi ešte dobrý kus prenasledovali.

     V druhom pohone prevládala sičia zver. Konečne ju videli aj tí, ktorí predtým nikdy. Z 27 výstrelov sa ulovilo 8 kusov holej sičej zveri a 2 líšky. Krásny výrad! Poďakovanie strelcom za dobrú mušku a psovodom za úspešný pohon. Keď zazneli lesné rohy s krásnymi melódiami, pravým lovcom zmäkne srdce a s úctou dávajú hold ulovenej zveri a lesu, ktorá nás prijala a obdarovala s krásnymi zážitkami.

     Ešte pred zotmením sme stihli drobné disciplíny, ako správanie u zastrelenej zveri, odloženie a správanie sa na stanovišti. Po týchto disciplínach sa jeden vodič rozhodol ukončiť boj, a pokračovania sa vzdal.

     Po večeri a po krátkej porade, sme ukončili prvý deň skúšok.

     Ďalšie ráno nás mrholenie ani neprekvapilo. Začali sme oplotkom – odvaha na diviačiu zver. Na tejto disciplíne bolo vidieť, ktorý pes je nebojácny a ktorý má menej skúseností s diviačiou zverou. Žiaľ jeden FXH ukončil túto disciplínu hodnotením 0, tým pádom vypadol.

     Stopové práce sme robili v dvoch skupinách, ale vtedy už dážď naplno skúšal naše nepremokavé odevy. Vlhkosť stopovým prácam priala, takže padali samé 3 a 4-ky. Bol tam aj zaujímavý prípad, ktorý potvrdil prácu skutočného stopára, totiž pred očami rozhodcov prebehla líška naprieč položenej stopy. Pes ju zaregistroval, ale po krátkom sledovaní ju opustil, sám sa vrátil na pôvodnú stopu, ktorú úspešne vypracoval.

     Tieto skúšky sa vyznačovali s tým, že jeden FXH nám predviedol prácu so spomínaným brinxlom a teda sa nám podarilo vidieť na vlastné oči, ako sa to praktizuje.

     Na výsledkovej tabuly vidieť bodové obsadenie aj poradie umiestnených psov s vodičmi. Ja chcem len dodať, že človek sa vždy učí, vidí a počuje niečo nové. Bolo zadaných 5 titulov diviačiar, čo je na Slovensko nezvykom, svedčí o mimoriadnych kvalitách predvedených jedincov. Na druhej strane štatistika, že z 12 štartujúcich 2 nedokončili skúšky, 4 tretie ceny a jedna druhá cena svedčia o náročnosti podmienok a rozhodcov.

     Po slávnostnom ukončení a dojatých rozlúčkach, nám dlhá cesta ubehla v pohode. O tému bolo postarané - KYNOLÓGIA.

                                                                                                                      Fűri Ján

 

 

 

 

 Související články:
Klubové ZVVZ a ZV (22.05.2019)
Klubové honičské zkoušky - Potštát - 9.-10.11.2018 (18.12.2018)
Klubové LZ a BZ - Kladno - 29.-30.9.2018 (09.10.2018)
Klubové ZN a BZ - Horní Jelení - 8.-9.9.2018 (23.09.2018)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 4.8.2018 (08.08.2018)
Klubové zkoušky BZH a BZ - Bruntál - 26.-27.5.2018 (25.06.2018)
Klubové zkoušky vloh - Blažovice - 5.5.2018 (16.05.2018)
Klubové honičské zkoušky - Krásno - 18.-19.11.2017 (08.12.2017)
Klubové lesní zkoušky - Příbor - 28.9.2017 (06.10.2017)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 2.9.2017 (06.09.2017)
Klubové zkoušky ZVVZ - Blansko - 13.8.2017 (28.08.2017)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 5.8.2017 (08.08.2017)
Klubové zkoušky vloh - Malovice - 16.4.2017 (25.04.2017)
Klubové honičské zkoušky - Blansko - 26.-27.11.2016 (17.12.2016)
Klubové ZVVZ a barvářské zkoušky - Zlín - 1.-2.10.2016 (10.10.2016)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 3.9.2016 (02.10.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Horní Jelení - 4.9.2016 (27.09.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 6.8.2016 (09.08.2016)
Klubové zkoušky vloh - Blažovice - 7.5.2016 (01.06.2016)
Klubové zkoušky honičů - Sokolov - 7.-8.11.2015 (26.11.2015)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Hostouň - 3.-4.10.2015 (22.10.2015)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 5.-6.9.2015 (27.09.2015)
Klubové barvářské zkoušky honičů a barvářské zkoušky - Dětřichov nad Bystřicí - 11.-12.7.2015 (09.08.2015)
Klubové zkoušky vloh - Blažejovice - 9.5.2015 (27.05.2015)
Klubové honičské zkoušky - Vojtíškov - 8.-9.11.2014 (24.11.2014)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Strakonice - 18.10.2014 (12.11.2014)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 13.-14.9.2014 (08.10.2014)
Klubové barvářské zkoušky honičů a lesní zkoušky - Zlín - 16.-17.8.2014 (26.08.2014)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 9.8.2014 (12.08.2014)
Klubové zkoušky vloh - Blžovice - 3.5.2014 (10.05.2014)
Klubové zkoušky vloh a pozdzimní zkoušky - Hostouň u Prahy - 28.-29.9.2013 (28.10.2013)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Chelčice - 19.10.2013 (22.10.2013)
Pracovní test (Work Test) - Temelín - 13.9.2013 (27.09.2013)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 10.8.2013 (15.08.2013)
Klubové lesní zkoušky - Šumperk - 2013 (30.07.2013)
MEDZINÁRODNÉ SKÚŠKY TERIÉROV V BRLOHÁRENÍ o tituly Klubový víťaz, CACIT, CACT, CCT, Víťaz Memoriálu F. Semana 2013 - 08.–09.6.2013 Turá Lúka (12.06.2013)
Klubové barvářské zkoušky - Horní Jelení - 12.5.2013 (07.06.2013)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 11.5.2013 (07.06.2013)
Klubové zkoušky vloh - Brno-venkov - 4.5.2013 (31.05.2013)
Klubové zkoušky honičů - Slezské Rudoltice - 24.-25.11.2012 (16.12.2012)
Klubové lesní zkoušky a barvářské zkoušky - Sokolov - 22.-23.9.2012 (15.11.2012)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Zátor - 22.9.2012 (24.10.2012)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horním Jelení - 8.–9.9.2012 (18.09.2012)
Klubové speciální zkouška z vodní práce - Sokolov - 4.8.2012 (17.08.2012)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 12.8.2012 (15.08.2012)
Klubové lesní zkoušky - Malovice - 11.8.2012 (15.08.2012)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 7.7.2012 (31.07.2012)
Klubové zkoušky vloh - Razlová - 19.5.2012 (29.05.2012)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Chodov - 5.5.2012 (12.05.2012)
Klubové honičské zkoušky – Slezské Rudoltice - 26.–27.11.2011 (26.01.2012)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 10.-.11.9.2011 (21.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky - Třemešná - 29.10.2011 (09.11.2011)
Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 5.-6.11.2011 (08.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 24.9.2011 (01.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 9.7.2011 (01.11.2011)
Všestrané zkoušky - Milikovice - 24.–25.9.2011 (30.09.2011)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 13.8.2011 (22.09.2011)
Klubové zkoušky vloh - Rázová na Bruntálsku - 21.5.2011 (27.06.2011)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Sokolov - 7.-8.5.2011 (15.06.2011)
Klubové zkoušky vloh - Netolice - 17.4.2011 (15.06.2011)
Klubové honičské zkoušky - Slezské Rudoltice - 27.-28.11.2010 (19.03.2011)
Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 6.-7.11.2010 (15.01.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 25.9.2010 (15.01.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Havlovice - 18.9.2010 (15.01.2011)
Klubové lesní zkoušky a barvářské zkoušky - Kroměříž - 11.-12.9.2010 (15.01.2011)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 14.8.2010 (15.01.2011)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 4.-5.9.2010 (03.11.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 17.7.2010 (14.08.2010)
Klubové zkoušky vloh - Bruntál - 15.5.2010 (15.06.2010)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Sokolovsko - 8.-9.5.2010 (14.05.2010)
Klubové honičské zkoušky - Horní Slavkov - 7.-8.11.2009 (26.01.2010)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 5.-6.9.2009 (26.01.2010)
Klubové honičské zkoušky - Slezské Rudoltice - 28.-29.11.2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 26.9.2009 (26.01.2010)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 15.8.2009 (26.01.2010)
Klubové speciální zkoušky z vodní práce - Dolní Rychnov - 8.8.2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Těškov - 1.8.2009 (26.01.2010)
Klubové podzimní zkoušky - Sokolovsko - 10.5.2009 (22.01.2010)
VÝSLEDKY PRACOVNÍCH LOVECKÝCH ZKOUŠEK (12.01.2010)

( -sr- | Komentářů: 3 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

© KCHF ČR 2018