Dnešní datum: 20. 11. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 4.-5.9.2010
Vydáno dne 03. 11. 2010 (1552 přečtení)

Víkendové klubové zkoušky v Horním Jelení konané ve dnech 4.-5.září 2010.

Víkendové klubové zkoušky v Horním Jelení konané ve dnech 4.-5.září 2010.

Tak jako každý rok jsme se sešli v Horním Jelení ,kde jako hlavní akce probíhala speciální výstava a pro zpestření krásného víkendu dvoje pracovní zkoušky.Ihned po ukončení výstavy započaly zkoušky z norování kde se celkem zúčastnilo 13 psů a kteří všichni obstáli.Jelikož se započalo poněkud později než jsem předpokládal tak i nástup a ostatní administrativa byla trochu zrychlena.Zkoušky probíhaly ve velmi dobrém tempu bez zbytečných průtahů.Samozřejmě na tom měli zásluhu hlavně vůdci,kteří byli velmi disciplinovaný, normistři a škodná,která byla při přehánění  velmi rychlá.Velmi pozitivní bylo rychlé vyhlášení výsledků,prakticky ihned po odzkoušení posledního psa.Do role rozhodčích byli obsazeni pánové Bejček Rostislav a Němec Václav ve funkci vrchního rozhodčího jsem byl osobně,výborná spolupráce byla i s hospitantkou slečnou Eliškou Hamplovou,která nejenom hospitovala,ale zároveň stačila provádět zápis do tabulek. Normistři pracovali ve složení pánů Bečka Pavel a Brynda Vladimír. Všem bych chtěl touto cestou ještě jednou poděkovat.

 

Výsledky ZN ze dne 4.9. 2010

1.    Elis od Rusavky                    Řehánek Petr                  84 b.    FXH

2.    Xaraxa od Hrubého lesa    Šandera František                84 b.    FXH

3.    Cherry od Oslavy   Novotný Antonín                            84 b.    FXH

4.    Dalia Concord From Zliv   Goby Richard                        81 b.    FXD

5.    Elza od Rusavky         Lamač Zdeněk                          81 b.    FXH

6.    Granada od Ryt.Malovce  Macků Tereza                       78 b.    FXH

7.    Balů od Anenského vrchu  Ptáček Vladimír                    78 b.    FXH

8.    Sanys ze Šilfova dolu   MUDr.Štěpán Zdeněk                 78 b.    FXH

9.    Asterix z Jámy lvové   Michálek Petr                           78 b.    FXH

10. Gera od Hombreho      Martoni Jan                               75 b.   FXH

11. Bella Barvínkový potok     Trnka Pavel                         75 b.    FXH

12. Lana z Viselců            Komárek Josef                         72 b.    FXD

13. Unkas z Lankače         Köhler Patrik                            72 b.    FXD

 

Druhý den probíhala klubová barvářská zkouška a přihlášeno bylo 12 psů,ve startovním poli byli vůdci zkušení a vůdci,kteří naopak zkušenosti neměli žádné.Ve většině využívali tohoto víkendu aby si BZ složily.Počasí bylo ideální a tak po slavnostním nástupu započala vlastní zkouška.Byly zde vidět excelentní výcvikové disciplíny,ve dvou případech hlasité nahánění.Bohužel tak jak je pravidlem v tomto revíru ne všichni psi plně uspokojily své vůdce a „nachytali“ podmíněné známky,ve dvou případech neobstáli.

Ve funkcích rozhodčích pracovali pánové :Bejček Rostislav,Němec Václav,Neubauer Jan a Petráň Martin. Vrchním rozhodčím byl ing.Hutěčka Vladimír. Technickou výpomoc zabezpečovali členové MS Ostřetín.

Výsledky BZ ze dne 5.9. 2010

1.    FXH Caligula Game Power                  

Mareš Jiří  I.c.  120 b. CACT,CT,VítězKBZ

2.    FXD  Catty Concord From Zliv           

Placatková Klára   I.c.  120 b. CACT,CT

3.    FXH  Wolli od Hrubého lesa           

Aubus Jan         I.c.   110 b. Res.CACT

4.    FXD  Albus Alatera 

Hamplová Eliška      I.c.   108 b. Res.CACT

5.    FXD Jerry od Žluté skály                 

Goby Richard           II.c.  100 b.      barva – 2

6.    FXH Ragazzo Ron de au Kel.poklad 

Loukota Zdeněk      II.c.  100 b.      odložení – 2

7.    FXH OTA Hurikán Slovakia 

Zachař Miloslav       II.c.    97 b.

8.    FXD Thálie z Benkovského kopce         

Smékal Dalibor        II.c.    96 b.

9.    FXH Asterix z Jámy lvové  

Michálek Petr          II.c.     83 b.

10. FXH Brok de Jean Baptiste

Loukota Zdeněk     III.c.     63 b.     barva – 1

11. FXH Sam Steinbach Terry

Bečka Pavel             neobstál           odložení – 0

12. FXD Araxa z Elgardu

Kolací Zdeněk          neobstál          nahánění – 0

Byl jsem svědkem intenzivních adrenalinových prožitků u našich mladých vůdkyň,které vedli poprvé a velmi dobře a přesto měli pocit,že mají málo nacvičeno,podle dosažených výsledků nacvičeno bylo výborně a vše dobře dopadlo.Na druhé straně zklamání u ostatních vůdců z některých výsledků,ale to patří k věci.Tak jako každý rok se zmiňuji o tom,že bez nadšení organizátorů a elánu vůdců by asi těžko mohl proběhnout tak zajímavý víkend  tak i letos připojuji své poděkování všem účastníkům zkoušek  a díky za reprezentaci našich obou plemen na ostatních zkouškách i v budoucnu.  

Bohuslav Papež

Foto:

Norovací zkoušky – nástup..

nastup2.jpg

nastup.jpg

Losování..

losovani.jpg

Rozhodčí..

rozhodčí.jpg

Vyhodnocení..

ukončeni.jpg

ukonceni2.jpg

 

 

 

 

                                                                       



Související články:
Klubové lesní zkoušky - Příbor - 28.9.2017 (06.10.2017)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 2.9.2017 (06.09.2017)
Klubové zkoušky ZVVZ - Blansko - 13.8.2017 (28.08.2017)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 5.8.2017 (08.08.2017)
Klubové zkoušky vloh - Malovice - 16.4.2017 (25.04.2017)
Klubové honičské zkoušky - Blansko - 26.-27.11.2016 (17.12.2016)
Klubové ZVVZ a barvářské zkoušky - Zlín - 1.-2.10.2016 (10.10.2016)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 3.9.2016 (02.10.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Horní Jelení - 4.9.2016 (27.09.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 6.8.2016 (09.08.2016)
Klubové zkoušky vloh - Blažovice - 7.5.2016 (01.06.2016)
Klubové zkoušky honičů - Sokolov - 7.-8.11.2015 (26.11.2015)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Hostouň - 3.-4.10.2015 (22.10.2015)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 5.-6.9.2015 (27.09.2015)
Klubové barvářské zkoušky honičů a barvářské zkoušky - Dětřichov nad Bystřicí - 11.-12.7.2015 (09.08.2015)
Klubové zkoušky vloh - Blažejovice - 9.5.2015 (27.05.2015)
Klubové honičské zkoušky - Vojtíškov - 8.-9.11.2014 (24.11.2014)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Strakonice - 18.10.2014 (12.11.2014)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 13.-14.9.2014 (08.10.2014)
Klubové barvářské zkoušky honičů a lesní zkoušky - Zlín - 16.-17.8.2014 (26.08.2014)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 9.8.2014 (12.08.2014)
Klubové zkoušky vloh - Blžovice - 3.5.2014 (10.05.2014)
Klubové zkoušky vloh a pozdzimní zkoušky - Hostouň u Prahy - 28.-29.9.2013 (28.10.2013)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Chelčice - 19.10.2013 (22.10.2013)
Pracovní test (Work Test) - Temelín - 13.9.2013 (27.09.2013)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 10.8.2013 (15.08.2013)
Klubové lesní zkoušky - Šumperk - 2013 (30.07.2013)
MEDZINÁRODNÉ SKÚŠKY TERIÉROV V BRLOHÁRENÍ o tituly Klubový víťaz, CACIT, CACT, CCT, Víťaz Memoriálu F. Semana 2013 - 08.–09.6.2013 Turá Lúka (12.06.2013)
Klubové barvářské zkoušky - Horní Jelení - 12.5.2013 (07.06.2013)
Klubové zkoušky nováčků - Horní Jelení - 11.5.2013 (07.06.2013)
Klubové zkoušky vloh - Brno-venkov - 4.5.2013 (31.05.2013)
Klubové zkoušky honičů - Slezské Rudoltice - 24.-25.11.2012 (16.12.2012)
Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 10.-11.11.2012 (15.11.2012)
Klubové lesní zkoušky a barvářské zkoušky - Sokolov - 22.-23.9.2012 (15.11.2012)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Zátor - 22.9.2012 (24.10.2012)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horním Jelení - 8.–9.9.2012 (18.09.2012)
Klubové speciální zkouška z vodní práce - Sokolov - 4.8.2012 (17.08.2012)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 12.8.2012 (15.08.2012)
Klubové lesní zkoušky - Malovice - 11.8.2012 (15.08.2012)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 7.7.2012 (31.07.2012)
Klubové zkoušky vloh - Razlová - 19.5.2012 (29.05.2012)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Chodov - 5.5.2012 (12.05.2012)
Klubové honičské zkoušky – Slezské Rudoltice - 26.–27.11.2011 (26.01.2012)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 10.-.11.9.2011 (21.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky - Třemešná - 29.10.2011 (09.11.2011)
Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 5.-6.11.2011 (08.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 24.9.2011 (01.11.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 9.7.2011 (01.11.2011)
Všestrané zkoušky - Milikovice - 24.–25.9.2011 (30.09.2011)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 13.8.2011 (22.09.2011)
Klubové zkoušky vloh - Rázová na Bruntálsku - 21.5.2011 (27.06.2011)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Sokolov - 7.-8.5.2011 (15.06.2011)
Klubové zkoušky vloh - Netolice - 17.4.2011 (15.06.2011)
Klubové honičské zkoušky - Slezské Rudoltice - 27.-28.11.2010 (19.03.2011)
Klubové honičské zkoušky - Sokolov - 6.-7.11.2010 (15.01.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 25.9.2010 (15.01.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Havlovice - 18.9.2010 (15.01.2011)
Klubové lesní zkoušky a barvářské zkoušky - Kroměříž - 11.-12.9.2010 (15.01.2011)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 14.8.2010 (15.01.2011)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Hudlice - 17.7.2010 (14.08.2010)
Klubové zkoušky vloh - Bruntál - 15.5.2010 (15.06.2010)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Sokolovsko - 8.-9.5.2010 (14.05.2010)
Klubové honičské zkoušky - Horní Slavkov - 7.-8.11.2009 (26.01.2010)
Klubové zkoušky nováčků a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 5.-6.9.2009 (26.01.2010)
Klubové honičské zkoušky - Slezské Rudoltice - 28.-29.11.2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Radim - 26.9.2009 (26.01.2010)
Klubové lesní zkoušky - Třemešná - 15.8.2009 (26.01.2010)
Klubové speciální zkoušky z vodní práce - Dolní Rychnov - 8.8.2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů - Těškov - 1.8.2009 (26.01.2010)
Klubové podzimní zkoušky - Sokolovsko - 10.5.2009 (22.01.2010)
VÝSLEDKY PRACOVNÍCH LOVECKÝCH ZKOUŠEK (12.01.2010)

( -sr- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009