Dnešní datum: 21. 08. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
PŘIHLÁŠKA DO KCHF
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

lovecké zkoušky
Vydáno dne 26. 02. 2010 (6599 přečtení)

Plán akcí - zkoušek ČMMJ

SEZNAM ZKOUŠEK PSŮ

SEZNAM ZKOUŠEK PSŮ

Úplný seznam zkoušek a soutěží zkoušek loveckých psů za OMS a kluby v ČR.

PŘEDBĚŽNĚ PŘEDKLÁDÁME SEZNAM ZKOUŠEK PSŮ VČETNĚ SOUTĚŽÍ POŘÁDANÝCH OMS A KLUBY.

Plán kynologických akcí OMS ČMMJ na rok 2010 : 
                                                

Jarní svody :

   Praha 6 - 17.04., Praha 7 - 10.04., Praha 9 + Praha 10 - 28.03., Benešov - 17.04., Beroun - 17.04., Kladno - 03.04., Kolín - 10.04., Kutná Hora - 17.04., Mělník - 25.04.,

Mladá Boleslav - 04.04., Nymburk - 11.04., Praha-východ - 03.04., Praha-západ - 10.04.,  Rakovník - 25.04.

   České Budějovice - 10.04., Český Krumlov - 10.04., Jindřichův Hradec - 10.04.,

Pelhřimov - 17.04., Písek - 10.04., Prachatice - 03.04., Strakonice - 17.04., Tábor - 17.04.

   Cheb - 24.04., Karlovy Vary - 17.04., Klatovy - 09.04., Plzeň - 24.04.,

Rokycany - 17.04., Sokolov - 03.04., Tachov - 17.04.

   Česká Lípa - 24.04., Děčín - 04.04., Chomutov - 17.04., Jablonec n/N. - 24.04.,

Liberec – 17.04., Litoměřice - 10.04., Louny - 25.04., Most - 10.04., Teplice - 11.04.,

Ústí n/L. - 17.04.

   Havlíčkův Brod - 17.04., Hradec Králové - 24.04., Chrudim - 25.04., Jičín - 17.04.,

Náchod - 24.04., Pardubice - 25.04., Rychnov n/Kn. - 25.04., Semily - 25.04.,

Svitavy - 24.04., Trutnov - 17.04., Ústí n/O. - 01.05.

   Blansko – 17.04., Brno-město - 03.04., Brno-venkov – 11.04., Břeclav – 17.04.,

Hodonín - 17.04., Jihlava - 10.04., Kroměříž - 24.04., Prostějov - 24.04., Třebíč - 09.05.,

Uherské Hradiště - 10.04., Vyškov - 17.04., Zlín - 08.04., Znojmo - 24.04.,

Žďár n/S. - 02.05.

   Bruntál - 24.04., Frýdek-Místek - 10.04., Karviná - 24.04., Nový Jičín - 08.05.,

Olomouc - 01.05., Opava - 24.04., Ostrava - 17.04., Přerov - 25.04., Šumperk - 17.04., Vsetín - 24.04.

 

Zkoušky vloh ohařů a mal.pl. :

   Praha 6 - 15.05., 04.09., Praha 9 + Praha 10 - 01.05.MP, 09.05.OH, 12.09.OH (ČPSK), Benešov - 01.05., Beroun - 15.05., Kladno - 08.05., Kolín - 08.05., 16.05.,

Kutná Hora - 09.05., 21.08.MP,   Mělník - 08.05., Mladá Boleslav - 09.05.MP, 16.05.OH, Nymburk - 08.05., 09.10., Praha-východ - 15.05., 28.10., Praha-západ – 01.05.,

Příbram - 01.05., Rakovník - 08.05.,

   České Budějovice - 15.05., Český Krumlov - 15.05., Jindřichův Hradec - 22.05.,

Pelhřimov - 22.05., 11.09.MP, Písek – 08.05., 09.05., Prachatice - 01.05.,

Strakonice - 08.05., Tábor - 08.05.

   Domažlice - 08.05.(2x), 03.07.jez., Cheb - 01.05., Karlovy Vary - 15.05.,

Klatovy - 01.05.MP, 08.05., 17.10., Plzeň – 01.05., 08.05., Rokycany - 08.05.,

Sokolov - 08.05., Tachov - 01.05.,

   Česká Lípa - 15.05., Děčín - 16.05., Chomutov - 08.05., Jablonec n/N. – 26.06.,

Liberec - 15.05., Litoměřice - 15.05., Louny - 15.05., Most - 15.05., Teplice - 15.05.,

Ústí n/L. - 08.05.

   Havlíčkův Brod - 15.05., Hradec Králové - 15.05., Chrudim - 08.05., 25.09.,

Jičín - 15.05., Náchod - 22.05., Pardubice - 08.05., Rychnov n/Kn. - 08.05., 02.10.MP,

Semily - 22.05., Svitavy - 08.05., Trutnov - 08.05., Ústí n/O. - 08.05.

   Blansko - 08.05., Brno-město – 15.05., 22.05., Břeclav - 15.05., Hodonín - 22.05.,

Jihlava - 15.05., Kroměříž – 01.05., Prostějov – 22.05., Třebíč – 22.05., 23.05.,

Uherské Hradiště – 24.04., 08.05., Vyškov - 15.05., Zlín - 08.05., Znojmo - 15.05.,

Žďár n/S. - 15.05., 11.09.MP

   Bruntál - 15.05., Frýdek-Místek - 01.05., Karviná - 15.05., Nový Jičín - 08.05.,

Olomouc - 15.05., Opava - 08.05., Ostrava - 08.05., Přerov - 15.05., 04.09.MP,

Šumperk - 08.05., Vsetín - 15.05.     

-----------------------

Kolín – Polabské derby (CACT) – ZV OH – 23.05.2010

Pardubice - Soutěž o pohár hejtmana Pardubického kraje (CACT) – ZV OH – 22.05.10

Brno-venkov – ZV (CACT) – 12.06.2010

 

 

 

 

Podzimní zkoušky ohařů a mal.pl. :

  Praha 6 – 18.09., Praha 9 + Praha 10 – 19.09.OH (+ČPSK), 10.10.,

Benešov - 28.08., 11.09., Beroun - 11.09., Kladno - 11.09., 23.10., Kolín - 28.08., 25.09., Kutná Hora - 04.09., Mělník - 11.09., Mladá Boleslav - 29.08., 28.09.OH,

Nymburk - 21.08., 02.10., Praha-východ - 21.08, 18.09., 30.10.,

Praha-západ - 28.08., 16.10., Příbram - 11.09., Rakovník - 23.05., 18.09., 16.10.,

   České Budějovice - 21.08., 12.09., 25.09., Český Krumlov - 18.09.,

Jindřichův Hradec - 21.08., 25.09., 09.10., Pelhřimov - 28.08., 16.10.,

Písek - 28.08., 16.10., Prachatice - 28.08., Strakonice - 21.08., 12.09.OH, 17.10.OH, Tábor - 28.08., 18.09., 19.09.

   Domažlice - 11.09.(2x), Cheb – 02.10., Karlovy Vary - 18.09.,

Klatovy - 21.08, 25.09., 16.10., Plzeň - 16.05., 18.09., 02.10, 24.10., Rokycany - 11.09., Sokolov – 09.05., 11.09., 30.10., Tachov - 02.10.

   Česká Lípa – 21.08., 30.10.,

Děčín - 15.05.MP, 07.08.MP, 29.08.OH, 04.09.MP, 16.10.MP, Chomutov - 25.09., Liberec - 16.10., Litoměřice – 28.08., 16.10., Louny - 02.10., Most - 17.09.,

Teplice - 12.09.

   Havlíčkův Brod - 04.09., 02.10.OH, Hradec Králové - 28.08., 18.09.OH, 09.10.,

Chrudim – 21.08., 18.09., Jičín – 05.09., 25.09., Náchod - 11.09., 09.10.OH,

Pardubice - 29.05., 28.08., 25.09., Rychnov n/Kn. - 21.08., 11.09.OH, Semily - 04.09.,

Svitavy - 11.09., Trutnov – 04.09., Ústí n/O. - 18.09.,

   Blansko - 18.09., Brno-město – 29.05., 11.09.,  Břeclav – 28.08., 11.09.OH, 18.09.OH, Hodonín - 04.09. 02.10, Jihlava - 04.09., 02.10., 16.10., Kroměříž – 18.09.,

Prostějov - 28.08., 25.09., Třebíč – 26.06., 05.09., 18.09., 09.10.,

Uherské Hradiště - 21.08., 18.09., Vyškov – 22.05. 21.08. Zlín – 04.09.,

Znojmo - 28.08., 11.09.OH, 25.09.OH, 23.10.OH, Žďár n/S. - 21.08., 04.09., 25.09.,

   Frýdek-Místek - 25.09., Karviná - 16.05., 16.10., Nový Jičín - 28.08.,

Olomouc - 04.09., 25.09., Opava - 18.09., Ostrava - 09.10., Přerov - 28.08., 09.10.,

Šumperk - 28.08., Vsetín - 21.08., 25.09.

-------------------------------------------

Strakonice – Mistrovství Šumavy – Soutěž Ant.Pražáka - PZ OH – 02.10.2010

Česká Lípa – PZ OH (CACT) – 21.08.2010

Brno-venkov – PZ (CACT) – 14.05.2010 + 09.10.2010

                   

Speciální zkoušky z vodní práce :

   Praha 9 + Praha 10 – 22.08.OH, Benešov – 14.08., Kladno – 07.08., Kolín - 07.08.,  Mladá Boleslav - 21.08., Nymburk - 24.07., Praha-východ – 26.06.,

Praha-západ – 24.07.,Rakovník - 07.08.

   České Budějovice – 14.08., Český Krumlov – 24.07., Jindřichův Hradec - 17.07., Pelhřimov - 07.08., Písek - 21.08., Prachatice – 07.08., Strakonice - 31.07., Tábor - 24.07.

   Domažlice - 12.09.(2x), Cheb – 24.07., Karlovy Vary – 04.09., Klatovy - 14.08., 26.09.,

Plzeň - 26.06., 19.09, Rokycany - 18.09., Sokolov - 07.08., Tachov – 04.09.,

   Česká Lípa - 10.07., Děčín – 03.07., 30.07., Litoměřice – 04.09., Louny - 10.07.,

Teplice - 21.08.,

   Hradec Králové - 24.07., Chrudim – 31.07., Jičín - 10.07., Náchod - 07.08.,

Pardubice – 14.08.(Pohár pojišťovny HALALI), Rychnov n/Kn. - 10.07.,

Semily – 24.07., Svitavy - 14.08., Trutnov - 17.07., Ústí n/O. - 28.08.

   Brno-město – 21.08., Jihlava – 07.08., Kroměříž – 17.07., Prostějov – 07.08.,

Třebíč - 24.07., Uherské Hradiště – 31.07., Vyškov - 18.07., Znojmo – 24.07.,

   Karviná – 31.07., Nový Jičín – 31.07., Opava – 15.08., Ostrava - 10.07., Přerov – 07.08.   

---------------------------------------------------------------------

Písek – Pohár premonstrát.kláštera v Milevsku – PZ + SZVP OH – 04.-05.09.2010

Brno-venkov – SZVP (CACT) – 17.07.2010 + 14.08.2010

Hodonín – Mem.Miroslava Schüllera (CACIT) – PZ + SZVP OH – 21.-22.08.2010

 

 

Lesní zkoušky ohařů a mal.pl. :

   Benešov – 17.07.OH, Beroun - 28.08., Kladno – 12.06.MP,

Kolín - 11.07.OH, 03.10.MP, Kutná Hora – 17.07.OH, 28.08.MP, Mělník – 31.07.,

Mladá Boleslav - 21.08.MP, 22.08.OH, Nymburk – 10.07.OH, 16.10.MP,

Praha-východ – 20.06., 04.09.OH, Praha-západ - 10.07.OH, 25.09.MP,

Příbram - 10.07.MP, Rakovník - 24.07.

   České Budějovice - 07.08.MP, Český Krumlov - 21.08., Jindřich.Hradec – 12.06., Pelhřimov - 31.07.OH, 21.08.MP, Písek – 03.07.MP, 04.07.MP, 10.07.OH,

Prachatice - 24.07., Strakonice - 17.07.OH, Tábor - 10.07.OH, 16.10.MP       

   Domažlice – 07.08.MP (2x), Cheb - 13.06., Karlovy Vary - 14.08.,

Klatovy - 24.07.MP, 31.07.OH+retr., 02.10.MP,

Plzeň – 19.06.MP, 20.06.MP, 28.08.OH, 29.08.OH, Rokycany – 07.08.MP,

Sokolov - 09.10., Tachov – 10.07.MP, 14.08.MP,

   Česká Lípa - 26.06., Děčín – 19.06.MP, 01.08.OH, Chomutov – 11.09.,

Jablonec n/N. - 10.07.MP, Liberec - 07.08., Litoměřice - 07.08.OH, 08.08.MP,

Most – 17.10., Teplice – 22.08., Ústí n/L. – 09.10.MP,

   Hradec Králové - 21.08.OH, 04.09.MP, Jičín - 14.08.OH, 28.08.MP,

Náchod – 10.07.OH, 28.08.MP, Pardubice - 31.07.OH, Rychnov n/K. - 31.07., 14.08., Semily – 21.08.MP, Svitavy - 28.08.MP,  Trutnov - 07.08.OH, 21.08.MP,

Ústí n/O. - 07.08.OH, 14.08.MP,

   Blansko - 10.07.MP, Jihlava – 04.07., Prostějov – 23.10.,

Třebíč – 12.06.OH, 20.06.MP, 29.06.MP, Uherské Hradiště – 17.07.,

Vyškov - 17.07.OH, 18.09.MP, Znojmo - 03.07.OH, Žďár n/S. - 12.06.MP., 16.10.MP

  Bruntál – 14.08.MP, Karviná – 30.10.MP,  Nový Jičín - 17.07.MP,

Ostrava – 14.08., Přerov – 24.07., Šumperk – 10.07.OH, Vsetín – 17.07.OH

 

České Budějovice – Hlubocké derby ohařů (CACT) – SZVP + LZ – 24.-25.07.2010

Klatovy – LZ MP (CACT) – 28.08.2010

Havlíčkův Brod – Havlíčkobrodský pohár – LZ+SZVP OH – 24.-25.07.2010

  -  LZ MP – 25.07.2010

Brno-město – Memoriál O.Valeše – LZ OH – 10.07.2010

Brno-venkov – LZ (CACT) – 07.08.2010

Kroměříž – LZ (CACT) – 11.09.2010

Opava – Memoriál J.Hromadové – LZ + SZVP OH – 14.-15.08.2010

 

Barvářské zkoušky  :

   Praha 6 - 24.10.MP, Benešov - 16.10., Beroun - 29.08., Kladno - 13.06.,

Kolín - 26.09.MP, Kutná Hora - 09.10.MP, Mělník - 25.09., Mladá Boleslav - 30.10., Nymburk – 07.08.MP,  Praha-východ – 24.10., Praha-západ – 26.09.,

Příbram – 08.10.MP, Rakovník – 26.06.,

   České Budějovice – 30.10.MP, Český Krumlov - 22.08., Pelhřimov – 23.10.,

Písek - 25.09.MP, 26.09.MP, Prachatice - 09.10., Strakonice – 09.10., Tábor - 17.10.

   Domažlice – 11.07. jez., 12.07. jez., 08.06.MP (2x), Cheb - 12.06.,

Karlovy Vary - 15.08.MP, Klatovy – 25.07.MP, 01.08., 03.10.MP, Plzeň - 13.06., Rokycany - 08.08., Sokolov – 11.07., 10.10., Tachov – 15.08.MP,

   Česká Lípa – 17.10., Děčín – MP : 24.04., 29.04., 02.10., 23.10., 30.10., 06.11., Chomutov – 21.08., Jablonec n/Nis. - 23.10., Liberec - 09.10., Litoměřice – 08.05.,

Louny - 16.10., Most – 09.10., Teplice - 17.10., Ústí n/L. – 25.09.MP,

   Havlíčkův Brod - 09.10., Hradec Králové - 11.09., Chrudim - 02.10., Jičín - 23.10.,

Náchod - 16.10., Pardubice – 09.10., 10.10., Rychnov n/Kn. - 09.10.,

Semily – 30.10., Svitavy - 09.10., Trutnov - 03.07., Ústí n/O. - 02.10.

   Blansko – 02.10., Brno-město – 23.10.OH, Břeclav – 03.07.MP, Hodonín - 23.10., Jihlava - 19.06., 30.10., Prostějov - 24.10.MP, Třebíč – 19.06.MP, 02.10.MP,

Uherské Hradiště – 16.10., Vyškov - 19.09.MP, Znojmo - 02.10.MP,

Žďár n/S. – 28.08.MP, 02.10.MP,

   Bruntál – 06.11., Frýdek-Místek – 04.09., 05.09., Karviná – 31.10.,

Nový Jičín - 18.07.MP, Olomouc - 07.08., Ostrava – 18.06., 19.06., Šumperk - 11.09., Vsetín - 04.09.,

----------------------------------------------

Domažlice - Chodský čakan (CACT) - LZ + BZ - 28.-29.08.2010

Klatovy – BZ (CACT) – 29.08.2010

Plzeň – Pohár Plzeňska (CACT) – LZ+BZ – 02.-03.10.2010

Sokolov – Krásenský kahan (CACT) – LZ+ BZ MP – 18.-19.09.2010

Česká Lípa – BZ (CACT) – 16.10.2010

Pardubice – Soutěž o pohár hejtmana Pardubic.kraje – BZ MP (CACT) – 16.10.2010

Hodonín – Slovácký pohár (CACT) – LZ+BZ – 11.-12.09.2010

Kroměříž – Memoriál Jiřího Bodejčka (CACT) – LZ + BZ – 11.-12.09.2010

                     (ve spolupráci s KCHT,KCHFox a KCHJez)

Zlín - Lesní pohár (CACT) - LZ + BZ – 18.-19.09.2010                       

Bruntál – Memoriál Fr.Jakubčíka – BZ (CACT) – 02.10.2010

Opava - Memoriál J.Menšíka (CACT) - LZ + BZ - 04.-05.09.2010

 

Všestranné zkoušky ohařů :

   Benešov – 25.-26.09., Kladno – 16.-17.10., Kolín - 11.- 12.09.,

Mladá Boleslav – 09.-10.10., Nymburk – 25.-26.09., Praha-východ – 09.-10.10.,

Písek – 18.-19.09.,  Česká Lípa - 25.-26.09., Teplice - 25.-26.09., Jičín – 09.-10.10.,  

Brno-venkov – 25.-26.09., Kroměříž – 25.-26.09., Třebíč – 24.-25.10.,

Znojmo – 18.-19.09., Ostrava – 28-29.08.,    

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kutná Hora – Memoriál Fr.Horela – VZ OH (CACT) – 14.-15.08.2010

Pelhřimov – Pohár hejtmana kraje Vysočina - VZ OH (CACT) – 25.-26.09.2010

Klatovy – VZ OH (CACT) – 18.-19.09.2010

Plzeň – Memoriál Josefa Kobzy (CACT) – VZ OH – 11.-12.09.2010

Litoměřice + ČPSK – VZ OH (CACT) – 25.-26.09.2010

Brno-město – VZ OH (CACT) – 16.-17.10.2010

Třebíč – Memoriál J.Venhody – VZ OH (CACT) – 23.-24.10.2010

 

Všestranné zkoušky mal.pl. :

   Karlovy Vary – 23.-24.10., Děčín – 21.-22.08., 09.-10.10., Svitavy – 29.-30.08.,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Domažlice – VZ MP (CACT) – 25.-26.09.2010

Klatovy – VZ MP (CACT) – 11.-12.09.2010

Třebíč – Memoriál J.Venhody – VZ MP (CACT) – 23.-24.10.2010

 

Barvářské zkoušky honičů :

    Beroun – 18.07., Kutná Hora - 10.10., Mladá Boleslav – 31.10., Praha-východ – 23.10., Rakovník - 25.09., Český Krumlov – 19.10., Jindřichův Hradec – 16.10.,

Písek – 10.10., Strakonice – 23.10., Tábor – 26.06., Domažlice - 24.10. (2x),

Cheb – 06.11., Karlovy Vary - 13.11., Klatovy - 10.10., Plzeň - 12.06.,

Rokycany - 12.06., 02.10., Sokolov - 10.07., Tachov – 09.07, 28.10.,Česká Lípa - 17.10.,

Děčín – 25.04., 30.04., 24.10., 25.10., 31.10., 07.11., Chomutov -  16.10.,

Jablonec n/N, - 24.10., Litoměřice – 09.05., Havlíčkův Brod – 14.08. (jez.,ter.),

Trutnov - 09.10., Ústí n/O. – 30.10., Brno-město - 30.10., Třebíč – 07.11.,

Uherské Hradiště – 13.11., Žďár n/S. - 09.10., 30.10., Bruntál – 25.09.,

Karviná – 13.11., 14.11., Opava - 02.10., 03.10., Šumperk – 23.10.,

--------------------------------------------

Plzeň – Memoriál Františka Hebedy (CACIT,CACT) – LZ+BZH – 16.-17.10.2010

Tachov - Pohár Čes.lesa v dosledech /BZH+BZ/BZ+BZH (CACT) – 05.-06.06.2010

 

Zkoušky honičů :

   Kutná Hora - 06.-07.11., Mělník - 27.-28.11., Praha-východ – 13.-14.11.,

Rakovník – 30.-31.10., Český Krumlov – 30.-31.10., Pelhřimov – 06.-07.11.,

Písek – 09.-10.01., Plzeň - 09.-10.10., Sokolov – 06.-07.11., Tachov - 30.-31.10.,

Liberec – 13.-14.11., Náchod – 09.-10.01., Trutnov – 20.-21.11., Bruntál - 04.-05.12., Opava – 30.-31.10., Vsetín – 23.-24.10.,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Domažlice – 22.-23.10. (CACT) (2x),

Česká Lípa - 20.-21.11. (CACT)

 

Předběžné zkoušky barvářů :

   Příbram - 22.10., Domažlice - 28.10., Klatovy – 23.10., Chomutov - 30.10.,

Liberec – 23.10., Most – 21.08., Jičín – 13.11., 14.11., Náchod – 23.10., Svitavy – 25.09., Trutnov – 09.10., Třebíč – 13.11., Nový Jičín – 23.10., Šumperk - 09.10.,

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prachatice – 16.10. (CACT),

 

Norování :

   Benešov – 19.06., 02.10., Beroun - 03.07., Kladno – 05.06., 25.09., Kolín - 26.06., 02.10., Kutná Hora - 11.06., Mělník – 06.06., 09.10., Mladá Boleslav - 05.07.,

Nymburk – 16.05., 31.07., 19.09., Praha-východ – 16.05., 27.06., 05.09., 17.11.,

Praha-západ - 03.07., Příbram - 02.10., Rakovník - 12.06., 23.10.,

   České Budějovice - 12.06., 16.10., Česky Krumlov - 19.06.,

Jindřich.Hradec - 26.06., 10.10., Pelhřimov - 17.07., 30.10.,

Písek – 07.08., 08.08., 02.10., 03.10., Prachatice – 26.06., 11.09., Strakonice - 26.06., Tábor - 29.05., 17.07.,

   Domažlice - 14.05., 13.07. (jez), 18.09., Cheb - 28.10., Klatovy - 18.06., 17.09.,

Plzeň - 02.05., 19.06., 20.06., 25.09., 28.09., Rokycany - 22.05., Sokolov - 15.05., 29.10.,

Tachov - 26.06., 11.07., 09.10.,

   Česká Lípa - 29.05., 02.10., Děčín - 13.06., Jablonec n/N. - 02.10., Liberec - 03.07.,

Litoměřice - 17.07., Louny - 19.06., 18.09., Teplice - 02.10., 

   Havlíčkův Brod – 26.06., 16.10., Hradec Králové – 19.09., Chrudim - 24.07.,

Jičín - 19.06., Náchod - 26.06., Pardubice - 26.06., 10.10., Rychnov n/Kn. - 29.05., 28.10., Semily – 29.05., 28.08., Svitavy - 04.09., Trutnov - 25.09., Ústí n/O. - 19.06., 23.10.,

   Blansko - 30.05., 27.06., Brno-město – 12.06., 09.10., Břeclav - 16.10.,

Hodonín - 12.06., 16.10., Jihlava - 05.06., 03.10., Kroměříž - 16.10., Prostějov - 07.08., Třebíč - 05.06., 21.08., 19.09., 16.10.,  Uherské Hradiště - 19.06., Vyškov - 19.06., 25.09., Zlín - 09.10., Znojmo - 19.06., Žďár n/S. - 26.06., 18.09.,

   Bruntál - 10.07., Frýdek-Místek - 26.06., 09.10., Nový Jičín - 17.07.,

0lomouc – 12.06., 09.10., Opava - 19.06., 09.10., Přerov - 03.07., 05.09.,

Šumperk - 28.05., 16.10., Vsetín - 02.10.

----- ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Písek – vytrvalostní zkouška (norování+odložení) (CACT) -14.-15.08.2010

Zlín – Lochovecký pohár - ZV+ZN - 24.07.2010

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nymburk – Memoriál Josefa Brzáka (CACT) – 18.-19.09.2010

-------------------------------------------------------------

 

  

Plán vrcholných a klubových kynologických akcí na rok 2010 :

 

Memoriál Richarda Knolla                  (CACT)  -  04.-05.09.2010 – Plzeň

Memoriál Karla Podhajského (CACIT,CACT) – 02.-03.10.2010 – Břeclav

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

  

Klub chovatelů teriérů :

BZ pro BRT (CACIT,CACT) – 25.06.2010 - Blansko

BZ (CACT) - 10.07.2010 – Trutnov

Memoriál J.Bodejčka LZ+BZ (CACT) – 11.-12.09.2010 – Kroměříž

BZ (CACT) – 12.09.2010 – Přerov (čes.ter.)

BZH (CACT) – 18.09.2010 – Trutnov

BZ čes.ter. (CACIT,CACT) – 12.09.2010 - Přerov

BZH (CACT) – 02.10.2010 - Blansko

BZH (CACIT,CACT) – 02.10.2010 – Znojmo

LZ (CACIT,CACT) – 09.10.2010 – Třebíč (+MSKCHJgdt)

BZH (CACIT,CACT) – 10.10.2010 – Třebíč (+MSKCHJgdt)

BZH (CACT) - 16.10.2010 – Praha-východ

HZ (CACT) – 30.-31.10.2010 - Blansko

BZH (CACT) - 06.11.2010 – Třebíč

 

Klub Anglickho Bull Terriera :

BZ – 10.+11.07.2010 - Trutnov

 

Klub chovatelů foxteriérů ČR :

ZV – 08.05.2010 – Sokolov (+KCHJgdt v Č.)

PZ (CACT) – 09.05.2010 – Sokolov (+KCHJgdt v Č.)

ZV – 22.05.2010 - Bruntál

BZH (CACT) - 17.07.2010 – Beroun

SZVP (CACT) – 07.08.2010 – Sokolov (+KCHJgdt v Č.)

LZ (CACT) – 14.08.2010 – Bruntál

ZN – 04.09.2010 – Pardubice

BZ (CACT) – 05.09.2010 – Pardubice

BZH (CACT) – 25.09.2010 – Bruntál

HZ (CACIT,CACT) – 06.-07.11.2010 – Sokolov (+KCHJgdt v Č.)

HZ (CACT) – 27.-28.11.2010 - Bruntál

 

Klub chovatelů jagdteriérů v Čechách :

ZV – 08.05.2010 – Sokolov (+KCHF ČR)

ZV – 08.05.2010 - Litoměřice

ZV – 09.05.2010 – Tábor

PZ (CACT) – 09.05.2010 – Sokolov (+KCHF ČR)

ZV – 15.05.2010 – Jičín

ZV – 15.05.2010 – Náchod

ZV – 15.05.2010 – Praha 6

LZ (CACT) – 05.06.2010 – Rokycany

LZ (CACT) – 10.07.2010 – Jablonec n/N.

LZ (CACT) – 07.08.2010 – České Budějovice

SZVP (CACT) – 07.08.2010 – Sokolov (+KCHF ČR)

PZ (CACT) – 18.09.2010 – Praha 6

ZV – 09.10.2010 – České Budějovice

HZ (CACT) – 16.-17.10.2010 – Rokycany

BZ (CACT) – 23.10.2010 – Jablonec n/N.

BZH (CACT) – 24.10.2010 – Jablonec n/N.

HZ (CACT) – 06.-07.11.2010 (+KCHF ČR)

ZH (CACT) – 27.-28.11.2010 – Česká Lípa

 

Moravskoslezský klub chovatelů jagdteriérů :

ZV - 08.05.2010 – Brno-venkov

Klub.trojboj – LZ+BZ (CACT)+ZN – 17.-18.07.2010 – Nový Jičín

Memoriál J.Martínka – VZ (CACIT,CACT) – 04.-05.09.2010 – Brno-venkov

ZV - 28.09.2010 - Prostějov

PZ - 09.10.2010 – Prostějov

LZ (CACIT,CACT) - 09.10.2010 – Třebíč (+KCHTer)

BZH (CACIT,CACT) - 10.10.2010 – Třebíč (+KCHTer)

 

 

 Autor: Jiří Procházka

 

 



Související články:
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 5.8.2017 (08.08.2017)
Klubové zkoušky vloh - Malovice - 16.4.2017 (25.04.2017)
Klubové honičské zkoušky (Memoriál Miloše Doubka) - Blansko - 26.-27.11.2016 (17.12.2016)
Klubové ZVVZ a BZ (Valašský dvojboj teriérů) - Zlín - 1.-2.10.2016 (10.10.2016)
Klubové zkoušky norování - Horní Jelení - 3.9.2016 (02.10.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Horní Jelení - 4.9.2016 (27.09.2016)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice - 6.8.2016 (09.08.2016)
Klubové zkoušky vloh - Blažovice - 7.5.2016 (01.06.2016)
Klubové zkoušky honičů - Sokolov - 7.-8.11.2015 (26.11.2015)
Klubové zkoušky vloh a podzimní zkoušky - Hostouň - 3.-4.10.2015 (22.10.2015)
Klubové zkoušky norování a barvářské zkoušky - Horní Jelení - 5.-6.9.2015 (27.09.2015)
KBZH a KBZ 11.-12. 7. 2015 Dětřichov nad Bystřicí (09.08.2015)
Klubové zkoušky vloh - Blažejovice 9.5.2015 (27.05.2015)
Klubové barvářské zkoušky - Malovice (okr. Prachatice) (12.08.2014)
Pracovní test - Work Test Temelín 13.9.2013 (27.09.2013)
Klubové zkoušky Honičů KAB jezevčíkovité a Klubu foxteriérů ČR 24.-25.11 2012 (16.12.2012)
Klubové honičské zkoušky na Sokolovsku 10.-11. listopadu 2012 (15.11.2012)
Klubové Barvářské zkoušky - Malovice 12.8.2012 (15.08.2012)
Plán loveckých zkoušek ČMMJ pro rok 2012 (14.03.2012)
Mezinárodní zkouška teriérů - práce po výstřelu s udělením CACIT (10.11.2011)
Infomrace z KK ČMMJ (posuzování „Vyhledání a chování u střelené zvěře“ ) (23.09.2011)
propozice - Zkoušky vloh - Malovice (okr. Prachatice) uzávěrka 28.3.2011 (15.03.2011)
KALENDÁŘ LOVECKÝCH ZKOUŠEK V ROCE 2011 (31.01.2011)
Seznam rozhodčích pro posuzování výkonu loveckých psů/ Judges for working (16.06.2010)
Zkoušky vloh a podzimní zkoušky na Sokolovsku 8.- 9. 5. 2010 (14.05.2010)
Světová výstava myslivosti - Brno (15.03.2010)
ČMMJ - kynologická komise (04.03.2010)
Klubové honičské zkoušky Horní Slavkov - 7.-8. 11. 2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky - klubové zkoušky z norování Horní Jelení 5.-6.9.2009 (26.01.2010)
Klubové honičské zkoušky na Bruntálsku 28.-29.11.2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů Radim (Bruntálsko) 26.9.2009 (26.01.2010)
Klubové lesní zkoušky Třemešná 15.8.2009 (26.01.2010)
Klubové speciální zkoušky z vodní práce Sokolov 8.8. 2009 (26.01.2010)
Klubové barvářské zkoušky honičů na Rokycansku 1.8.2009 (26.01.2010)
Podzimní klubové zkoušky na Sokolovsku 10.5.2009 (22.01.2010)
VÝSLEDKY PRACOVNÍCH LOVECKÝCH ZKOUŠEK (12.01.2010)
Druhy zkoušek - working exams (29.12.2009)
Pracovní zkoušky (25.12.2009)

( -in- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.cmmj.cz/Kynologie/Kynologie/SEZNAM-ZKOUSEK-PSU.as )

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009